Nejznámější půjčky

Jaké půjčky nabízejí hlavně nebankovní instituce a jaké jsou jejich bližší definice? 

Finanční trh je aktuálně plný všech možných druhů a typů půjček a zájemce o půjčku pak přesně neví, jaká je právě pro něj ta vhodná. První síto, které můžete použít, je výběr bankovních nebo nebankovních půjček. V tomto případě má obojí něco pro i proti. U bankovní půjčky není jisté, že vám bude schválena, zejména pokud jste měli v minulosti problém se splácením. Na druhou stranu si u nebankovní půjčky zas trochu připlatíte na úrocích, ale vyřízení bude podstatně rychlejší.

Jak je to s nebankovní půjčkou?

Nebankovní půjčky nabízejí nebankovní instituce, za kterými většinou jdete až v druhé řadě, pokud banka odmítne vaší žádost o půjčku. V současné době se nebankovní instituce vyrovnají i některým z těch bankovních, nejen svou kvalitou, ale i spokojenými klienty a přívětivými úroky. Nespornou výhodou nebankovních půjček je méně požadovaných informací pro schválení půjčky.

Půjčka bez registru

Zájemci o půjčky si oblíbili také půjčky bez registru. Půjčka bez registru je takový typ půjčky, který nebere v potaz vaši platební minulost – splácení předchozích půjček nebo třeba včasné splacení složenky za elektřinu. V tomto případě je to hlavní, o co se instituce zajímají, schopnost splácet (neboli bonita). Pokud splníte jejich předpoklady, schválení půjčky bez registru už nic nebude bránit.

A co taková online půjčka?

Většina z nás už slyšela také o online půjčce. Její výhoda je nesporná – dá se zařídit snadno a i poměrně rychle, hlavním předpokladem je dostupné připojení k internetu. Online půjčku nabízí většina bankovních či nebankovních institucí a díky jejímu rychlému vyřízení je oblíbená i u zájemců o půjčky. Potřebujete si půjčit a nemáte čas chodit po pobočkách bankovních či nebankovních institucí? Není nic jednoduššího, než si vybrat ze široké nabídky půjček na internetu.

Rychlá půjčka snadno a rychle

Chcete si půjčit peníze rychle bez zbytečného ptaní a to, že si trochu připlatíte, vám nevadí? Pro tyto případy nabízejí nebankovní instituce rychlé půjčky. Jak už je z názvu patrno, jejich vyřízení je rychlejší, než u běžných půjček. Rychlou půjčku proto máte vyřízenou i s celým schvalovacím procesem například do jedné hodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *