Relaxujte v koupacím sudu

Dříve lidem stačil rybník nebo nafukovací bazének. Dneska je ale tolik možností, jak si užívat pohodu v parných dnech i při minusových teplotách. A nemusí to být jen obyčejný zastřešený bazén. Stále více oblíbené se mezi lidmi stávají koupací sudy. Nevíte, o co jde? Tak si rychle přidejte tento pojem do slovníku. Když to jednou zkusíte, nebudete chtít přestat.

Termální koupel

I když venku sněží, nebo je horké parné léto, můžete si užít koupací sud. Tato novinka, která je ve světě dobře známá pod pojmem hot tub, se dá využít při hezkém počasí i v zimě. Trik spočívá v tom, že uvnitř sudu jsou kamna na dřevo, které v případě potřeby vodu ohřívají. Koupací kádě můžete umístit na zahradu, k řece, vedle penzionu nebo u chaty. Používat je lze celoročně. Stačí jen chvíli před koupáním zatopit a rozpustí se i tenká vrstva ledu. Všechno zvládne jen trocha suchého dřeva. Sud tak lze využít ve dne i v noci. Existují různé velikosti, takže se do sudu vejde klidně až deset lidí a dovádět v něm můžou i děti. Protože je výrobek zhotovený z dřevěných a kovových částí, nehrozí vytečení vody. Dřevo ze skandinávského smrku, sibiřského modřínu nebo ze dřeva thermowood se roztáhne při kontaktu s vodou a utěsní všechny spáry.

Uvolnění a zábava

Když chcete uvolnit svaly nebo jen tak relaxovat, je koupací sud tou správnou volbou. V létě ochlazení uvítá každý a děti mají o zábavu postaráno. Koupat se lze v každém věku a je to vhodné na uvolnění a potlačení stresu. Díky vytápění se nemusíte ohlížet na venkovní počasí a můžete si užít koupel i v mraze a mezi sněhem. V noci ji pak můžete proměnit na romantiku. Správná teplota kolem čtyřiceti stupňů napomáhá svalové tenzi. Lidé často uvítají pravidelné koupání a kádě může být příjemným zpestřením párty, takže se z toho snadno stane i společenská záležitost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *