Vyměňte starší auto za luxusní, sportovní a úsporný typ 

Nové auto si dnes nemusíte kupovat za své veškeré úspory. Díky službám, které nabízejí prověřené společnosti, lze jezdit pohodlně a v autě vonícím novotou ještě dnes. Možnost odkupu stávajícího staršího auta plus financování formou leasingu je výzvou, již se hodí využít zvláště v době před dovolenou a letní sezonou vybízející k častému cestování.

Testovací jízdy nabízí autosalon Renault

Přemýšlíte nad koupí nového vozu, který vám bude spolehlivě sloužit při přesunech po městě a stejně tak se s ním pohodlně dopravíte do vzdálených destinací? S jedinečnou nabídkou přichází společnost Renault Retail Group CZ. Nové osobní automobily, užitkové vozy, skladová a předváděcí auta značky Renault se prodávají i ve zvýhodněných akčních nabídkách. Potenciální zájemci o koupi nového vozu si jej mohou přijet prohlédnout a ozkoušet při testovací jízdě na pražskou pobočku Renault. Prodávají se rovněž sportovní modely a rodinné vozy. Pro objednání si testovací jízdy navštivte firemní web http://www.rpz.cz/.

Renault představuje novu řadu osobních vozů

Nový Renault Megane splňuje všechna očekávání motoristů, kteří touží po spolehlivém voze s elegantním sportovním designem. Perfektní jízdní vlastnosti, přehledně uspořádané ovládací panely a luxusní interiér, to jsou jedny z vlastností, jimiž se chlubí nový Renault Megane, nový Renault Megane Grandtour a Renault Megane GrandCoupé. Rozdílné prostorové uspořádání a možnost volby mezi naftovým či dieselovým motorem odlišují jednotlivé modely. Společné jim je však luxusní provedení s výraznými zadními blatníky a světelným podpisem LED osvětlení, zřetelnými křivkami a masivní čelní maskou. Rovněž prodávané barevné vyvedení jednotlivých automobilů Renault Megane dá vyniknout osobnosti řidiče. Možnosti výběru jsou překvapivé, ať už si zvolíte šedou platine, modrou iron, červenou flamme, nebo hnědou cappucino, modrou cosmos či šedou titanum.

Úsporné, bezpečné a pohodlné řízení

Zájemci o Renault Megane mohou při testovacích jízdách prověřit vynikající jízdní schopnosti vozu. Úsporné motory zaručí vaši bezpečnou a komfortní jízdu jak v městském provozu, tak na dálnici a v terénu. K dispozici jsou auta s disky 16”, 17” nebo 18”. Díky aktivnímu řízení všech čtyř kol 4CONTROL a systému MULTI-SENSE si řidič zvolí styl jízdy, jaký mu je přirozený a příjemný. Ať už upřednostňujete rozdílné typy jízdy, v nabídce stylů Normal, Comfort, Eco, Sport a Personal si určitě vyberete. Asistenční systémy zas pomáhají při jízdě ve zhuštěném provozu ve městě nebo při parkování, neboť dokážou rozpoznat dopravní značky, sledují za řidiče pohyb v takzvaném mrtvém úhlu a zapínají aktivní tempomat. Detailní popis vybavení Renaultu Megane naleznete na http://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/megane/novy-megane/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *