Ušetřete 30 % za nákup luxusního kamenného umyvadla

Kámen po tisíciletí představoval symbol trvanlivosti a přirozené majestátnosti. Dodnes se s oblibou používá při stavbách domů a opěrných bodů. Slouží k výzdobě interiérů i exteriérů, je významným stavebním prvkem pro kamenné fasády, chodníky, zdi i pro důležité praktické články našeho života. Stavějí se z něj schodiště, zábradlí, krby, ale i umyvadla, vany a další předměty denní potřeby. Luxusní kamenná umyvadla se aktuálně prodávají za cenu sníženou o třetinu. Dopřejte si požitek z kamene ještě dnes.

Obsah článku

Kamenný nábytek, doplňky a dekorace

Kamenické řemeslo bylo odpradávna uznáváno jako jedna z nejdůležitějších profesí. Keramické nádoby, kamenné vázy, kamenný nábytek a dlažba obklopují dodnes obyvatele nejen historických budov. Výrobky z kamene lze úspěšně sladit s moderním interiérem i rekonstruovanými částmi historických budov. Nemusíte bydlet na zámku ani na hradě, kámen se může stát vaším celodenním společníkem v běžném rodinném domě či bytové jednotce.

Obkladový kámen pro interiéry a exteriéry moderních i historických budov

Nevadí, že váš dům nebo rekreační objekt má základní stavební prvek zdivo. Kvůli tomu, že chcete mít část budovy z kamene, nemusíte zeď bourat. Stačí použít obkladový kámen, jímž se stávající materiál obloží. Obkladový kámen lze s úspěchem použít nejen na zkrášlení exteriérových stěn, ale i na výzdobu interiérů. Obkládají se jím například schodiště, jednotlivé pokoje, ale i venkovní jezírka, chodníčky, terasy nebo altány. Toužíte-li po originálním interiéru vlastní kavárny, vinárny nebo baru, nebojte se obkladového kamene. Vyniká skvělým designem dle vašeho výběru, vysokou trvanlivostí, kterou nezničí ani neposlušní hosté, a nekonečně dlouhou životností.

Kamenná klasika, která nestárne

Při volbě kamene na exteriérové zdivo jsou doporučovány zejména modulové obkladové pásky na fasádu o velikosti 60 krát 15 centimetrů a jednotlivé obkladové pásky z travertinu. Vysoká odolnost vůči klimatickým vlivům, mrazuvzdornost a ojedinělý design staví kamenné obklady mezi stále více používaný stavební prvek s nadčasovým přesahem.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *