Neplaťte za tisk zbytečně mnoho. Nakupte si levné tonery

Tisknete denně nebo téměř denně? Používáte tiskárnu ve své firmě a nedaří se vám snížit náklady na tisk, i když se snažíte tisknout co nejméně? Což takhle zkusit oslovit e-shop s levnými tonery, kde seženete zboží pro každou tiskárnu, která u nás běžně funguje? Zjistíte, že sehnat levné tonery je jednoduché a během pár dnů můžete začít tisknout výrazně levněji.

Jaké tonery můžete poptávat?

Navštívíte-li webové stránky printmania.sk, ihned uvidíte nejrychlejší vyhledávač pro tonery nebo náplně. Vyberete značku tiskárny, poté typ, a nakonec vyberete tiskárnu. Ihned se vám ukáže zboží vyhovující právě pro vás. Vyhledávat můžete také ve vyhledávači webovek, kde zadáte název náplně, pokud ho znáte.

Najdete tady náplně a tonery pro značky tiskáren jako jsou Brother, Canon, IBM, DELL, HP, Lexmark, Philips, Xerox a mnohé další.

Kvalitní zboží, na které se můžete spolehnout

To, že budete s nákupem náplní, tonerů nebo cartridge spokojeni předpovídá mnoho kladných recenzí. Tento e-shop doručí každodenní zásilku stovkám zákazníků, což by se nedělo, kdyby nebyli spokojeni. Všechny náplně, inkoustové cartridge nebo tonery HP i dalších značek mají certifikát ISO 9001 a splňují nejvyšší kritéria kvality. O spokojené zákazníky jim jde především. Kdyby se náhodou stalo, že nenajdete to, co hledáte, neváhejte je kontaktovat nonstop chatem, který najdete na jejich stránkách. Rádi vám pomohou s hledáním, anebo poradí vyhovující alternativu.

Dárek pro vás za nákup

Printmania.sk nabízí klientům mnohé výhody a slevy. Můžete např. sbírat body za utracené peníze. Např. za 120 euro získáte 100 bodů. A 100 bodů můžete směnit za slevu 5 euro. Také dostanete slevu při nákupu vícera kusů stejného zboží. Např. při koupi 3 – 6 kusů stejného zboží získáte slevu 5 %. 7 ks představuje slevu 7 %. Za každé 4 tonery získáte balík kancelářského papíru A4.

Nehledejte víc e-shop, kde nakoupíte levně tonery. Nakupujte tady. Budou se o vás starat a hýčkat vás. A váš tisk bude konečně „za hubičku“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *