Ušetřete za bydlení zobytněním podkroví

Rozrůstá se vám rodina a máte pocit, že budete muset prodat stávající dům, který není kde rozšířit, a koupit si nový, větší? Anebo jsou vaše děti větší a chtějí každé svůj pokojík? Ani to není důvod ke stěhování. Stačí, když buď zobytníte stávající půdu, anebo je-li v ní málo místa, střechu o kousek zvednete a vzniklé místo využijete k novým pokojům.

Nemáte prostor na schody?

Možná vás od této „akce“ odrazuje fakt, že nevíte, kde by vešlo schodiště, které je nutné, aby bylo možné do vrchního patra vstupovat. Vězte ale, že dnes existují mnohá schodiště, která potřebují minimum prostoru, jsou přitom pevná a pohodlná. Příkladem mohou být schodiště od společnosti MINKA, které patří k největším výrobci schodů na světě. Jsou vyráběny v Rakousku a můžete si je namontovat zcela sami, nebo si objednat nejen výrobu, ale i montáž.

Velmi povedené jsou např. MINKA Style modulové schody nebo MINKA Metallica točité schodiště. Velmi úsporné jsou tzv. mlynářské schody, kdy jsou nášlapy tvarovány na stoupnutí, vždy budete na první schod našlapovat stejnou nohou. Jestli vás napadá, že byste použili žebříkové schody, i ty jsou v e-shopu internetovestavebniny.sk k dispozici, ale pro komfortnější bydlení byste měli použít spíše schody, které jsou také bezpečnější, zvláště, pokud budou nahoru a dolů chodit děti.

Okno, které dodá světlo, ale nepustí dovnitř zimu

Zajištění světla do místnosti je naprosto stěžejní. Díky světlu máme energii na práci, jsme zdraví, také šetříme za elektřinu atd. Do podkroví vám zřejmě vyhoví střešní okna. Špičkou mezi výrobci střešních oken je bezesporu firma Velux. Volit můžete ze třech typů oken, a to Standard, Standard Plus nebo Premium. Každý typ pak nabízí několik variant oken, aby si vybral každý zákazník, ať už hledá okna do rodinné domu nebo administrativní budovy. Nechybí ani kompletní sortiment k oknům, jako jsou těsnící lemování, montážní doplňky, rolety a žaluzie a další.

Obydlete vaši půdu u udělejte z ní krásný prostor pro vás nebo vaše děti. Uvidíte, že se zde bude skvěle bydlet a zažijete zde mnoho skvělých zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *