Originální dárek nejen k narozeninám? Fotoobraz

Narozeniny, svátky, výročí. Tyto události jsou pro někoho skvělou příležitostí, jak kreativně vymyslet dárek. Pro jiného je ale tento moment noční můrou, protože neví, co pořídit. Nechce kupovat klasiku jako balené koše plné jídla, kosmetické balíčky, alkohol apod. Zkuste něco nápaditého a osobního. Trendy jsou fotoobrazy.

Fotoobraz z vašich fotografií – dárek od srdce

Samotné fotografie představují originální dárky, protože se jedná o obrázky, které nikdo jiný mít nebude. Jde o soukromé snímky, takže prezent bude mít osobní symboliku. Tradičním zhotovením fotek jsou velkoformátové obrazy, fotoobraz z vašich fotografií může mít více dílů, dělají se i dřevěné modifikace obrázků na stůl. Fotoplátna jsou jedny z nejoblíbenějších doplňků do bytu. Jen si všimněte u svých známých, podívejte se, když se natáčí v domech celebrit, že mají zvěčněné sebe, své rodiny, mazlíčky. Takový dárek tedy nikdy neomrzí. Může se navíc jednat o soukromý dárek, nebo si necháte udělat doplněk třeba do vaší kavárny. Necháte nafotit něco specifického pro váš podnik a to si vystavíte.

Fotoplátna jsou trendy

Dnes je velmi snadné nechat si zhotovit fotoobraz. Vyberete si oblíbenou fotografii, zvolíte formát požadovaného fotoobrazu a necháte zhotovit provedení. Například oblíbený je skrytý rám, kdy obrázek působí odlehčeně. Samozřejmě se nabízí i vkusné rámy, které se hodí do specifických interiérů, jež třeba nejsou minimalistické. Lze zvolit atypické tvary obrazu, dělají se i šestiúhelníkové fotoobrazy. Ty se skvěle vyjímají ve velkých prostorech. Kde vám udělají fotoobrazy na míru? Mrkněte na Dareckyodsrdce.cz, kde naleznete několik formátů fotoobrazů. A nejen to. V nabídce je spousta zajímavých typů dárečků, které oslavenci dají najevo, že jste nad výběrem přemýšleli.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *