Čtěte, poslouchejte. Proč knihy nezmizí?

S příchodem internetu, audiovizuálních médií, sociálních sítí, mnozí předpovídali knihám konec. Ale nestalo se tak. Spousta lidí si stále bere na dovolené knížky, v dopravních prostředcích se do četby ponoří rovněž. Někteří neupustili ani od klasické papírové knihy. Jde o zážitek, který nenahradí skutečnost, že budeme nečinně hledět na televizi. Potřebujeme nechat pracovat fantazii, kdy se nám při čtení řádků rodí v hlavě vlastní příběh, dosazujeme si, jak vypadají postavy. I proto tradiční knihkupectví Albatros má stále úspěchy. A online verze Albatros Media nabízí široký výběr knih pro různé čtenářské skupiny.

Upíří deníky pro milovníky fantasy

Co vám doporučíme třeba na pláž? Znáte Upíří deníky? Fantasy dílo od spisovatelky Lisy Jane Smith, která proslula tvorbou hlavně pro mládež. Její díla jsou plná fantazijních příběhů, nechybí však i romance. U tohoto díla je hlavní postavou Damon, který býval lovcem, ovšem najednou se stává obětí.

Jak dopadne hrdina? Podlehne stvoření, které zmanipuluje jeho vůli, aby netoužil pouze po krvi, ale i smrti krásné Elen? To vám prozradí Upíří deníky – soumrak.


Princ Mamánek – pohádka pro dospělé


Herec Jan Budař je všestranný umělec. Zpívá, režíruje a napsal i originální pohádku Princ Mamánek. Možná jste zaregistrovali, že byla zfilmovaná, cesta na plátno však byla trnitá, původně měli hlavní postavy hrát Libuše Šafránková a Josef Abrhám.

Kniha není klasickou pohádkou, jak by se dalo čekat od Budaře, je trochu „švihlá“, právě proto ovšem vtipná. Rozmazlený princ Ludvík Otomar Karel XII., rozený Vznešený, nikdy neopustil království, na stavbu nemyslí, bojí se všeho, proto ani neopustil království. V den svých 38. narozenin však dostane za vyučenou. Probudí se jako obyčejný muž. Jak to ustojí? To najdete v knize Princ Mamánek.

Padesát odstínů šedi přináší vzrušení

I kdybyste se neorientovali v literatuře, toto dílo vám snad neušlo. Erotikou nabitá kniha o mladé studentce, která potká tajemného podnikatele Christiana Greyem. Grey, tedy šedý, má tolik stránek jako oněch 50 odstínů.

Naivní a nevinná dívka začíná být mužem zcela posedlá a rozjíždí se kolotoč, na který je charakteristika romantická love story příliš mírná… Britská autorka E. L. James si podmanila čtenáře natolik, až si vyškemrali další díl. Máte Padesát odstínů šedi už přečtené?

Můžete zajít do obchodu, pokud se ale nechcete nikam vláčet, podívejte se na Albatros Media, kde si přečtete důležité informace o knize, v jakém žánru je psaná, dle selekce si vyberete titul, po němž toužíte. Následně objednáte a zvolíte dopravu, která je pro vás nejlepší. Tak klikejte a vybírejte, Albatros má jednu z nejširších nabídek na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *