Pánská taška je základem úspěchu. Zvolte do práce tu správnou

Téměř pro každou ženu je kabelka jedním z nejdůležitějších módních doplňků, neboť dokáže doladit a sjednotit celý outfit. Dámské kabelky mohou mít různé tvary, velikosti i barvy a každá z nich se hodí k jiné příležitosti. Vhodnou kabelku by žena měla volit do práce, pro volný čas, či na večer. Jak je to ale s pánskými taškami?

V mužském šatníku by se také měli nacházet různé druhy tašek pro různé příležitosti. Volba pánských doplňků patří mezi důležité ukazatele stylu a elegance. Ačkoliv na sobě máte luxusní a dobře padnoucí oblek, při volbě nevhodné či lacině vyhlížející tašky, je první dojem ihned pryč. Doplňky nejsou jenom pro ženy, ale také muži s nimi mohou podtrhnout svou osobnost, sebevědomí a vkus. Pokud tedy zvažujete nákup zavazadla pro pracovní schůzky a důležitá obchodní jednání, držte se následujících pravidel a jistě neuděláte chybu.

Příležitost

Jak již bylo zmíněno, záleží především na tom, k jaké situaci kabelu vybíráte. K různým volnočasovým aktivitám mohou muži zvolit uvolněnější styl v podobě menší kabelky přes rameno. Pracovní záležitosti si vždy žádají formální styl, neboť vás musí maximálně reprezentovat.

Velikost

Volba správné velikosti je také velmi důležitá. Jaké věci do tašky potřebujete uložit? Nosíte notebook, tablet, složku s papíry, či všechny zmíněné věci dohromady?

Materiál

Materiál volte velmi pečlivě a opět podle situace. Do práce se nejvíce doporučuje volit kvalitní kůži, která působí elegantně a umírněně.

Jakou tedy vybrat?

Pracujete-li v oboru, který si žádá formální a reprezentativní styl, jsou pánské aktovky tou nejlepší volbou. Tyto aktovky mají decentní design a můžete je zakoupit nejen v černé klasice, ale také v jiných barevných odstínech, které můžete střídat podle volby obleku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *