Praktické a krásné krepové povlečení

Neztrácejte čas žehlením! Jednoduše povlečení vyperte, nechte usušit a zase povlékněte! Jako po másle to půjde s krepovým povlečením, které je teď trendy a hodí se snad do každé ložnice, pokoje pro hosty, dětského pokoje i do ubytovacích zařízení. Jeho kouzlo spočívá především v minimálních požadavcích na údržbu.

Proč zrovna krep?

Povlečení z bavlněného krepu si drží svůj tvar a podobu i po vyprání. Není divu, že momentálně patří k nejvyhledávanějším typům ložního prádla. Navíc pěkně vypadá a je příjemné na dotek. Stejně jako u ostatních materiálů se dá vybírat ze spousty krásných vzorů a barev, kdo chce, může si pořídit povlečení jednoduché a jednobarevné. Byla by ale škoda nezabrousit do trochu odvážnějších dekorů, když je jich tolik na výběr!

Jakého výrobce zvolit?

Krepové povlečení české výroby je zárukou, že použité materiály jsou nezávadné a certifikované, nemusíte se bát, že koupíte pochybné výrobky z asijských zemí. Dlouho vám vydrží díky poctivé gramáži látky a komfortně se v něm spí. Co víc si přát? Navíc je ideální pro nepřítele žehličky, lenochy i časově vytížené lidi, kteří ale chtějí mít krásnou ložnici a nelíbí se jim necíleně zmačkané ložní prádlo. Využít čas jde přece i jinak než žehlením, když to není nutné. Nebudete muset sáhnout zbytečně hluboko do kapsy, sehnat se dá levné krepové povlečení dobré kvality s pohodlným online nákupem.

Extra dlouhé, ale i pro děti

Povlečení z krepu ocení jak dospělí, tak i děti. Maminky malých dětí, kterým se musí prát ložní prádlo častěji, určitě budou nadšeny. K dispozici jsou ale i větší rozměry. Krepové povlečení 140×220 cm je o 20 cm delší než standard 140×200 a ideální pro dlouhány. Máte atypickou postel, velkou peřinu a dlouhé nohy? Tohle povlečení vás nadchne a díky své cíleně pomačkané struktuře zaujme na první pohled.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *