Podnikatelská půjčka je pomocnou rukou nejen pro nováčky

Je pravdou, že podnikatelské záměry jsou vždy různé. Na začátku ale mají jeden společný jmenovatel, uspět mohou pouze tehdy, když bude na rozjezd podnikání dostatek finančních prostředků. Kde je najít? Nabízí se úvěr, který pomůže k nákupu potřebného vybavení nebo základní reklamě, s níž přijdou noví klienti. Při rozhodování o půjčkách samozřejmě není důvod, abychom spěchali. Na druhou stranu, pokud se plány uskuteční dříve, budou mít OSVČ náskok před konkurencí, což je mnohdy klíčové. Pokud nemáte dostatek vlastních prostředků, stačí vyplnit krátký formulář a doložit, že podnikáte. Jak? Jednoduše, stačí pouze platné IČ, pak už jde jen o ověření totožnosti žadatele.

Podmínek je tady jen několik

Co je zapotřebí splnit, aby mohlo být vaší žádosti o úvěr vyhověno? Podnikatelská půjčka se zeptá jen na základní osobní údaje. Žádost mohou vyplnit dlouholetí podnikatelé, ale myslí se i na nováčky, kteří se nedočkali úvěru v bance kvůli své krátké profesní historii. V nebankovním sektoru jsou podmínky mírnější, právě proto jej využívá řada těch, kteří jako OSVČ teprve začínají a rozjíždějí svůj byznys zatím jen po dobu týdnů nebo měsíců. Kolik si lze půjčit a na jak dlouho?

  • 5 000 Kč je nejnižší možná suma. Stačí vám na mobilní telefon, tablet či jinou elektroniku?
  • 30 000 Kč je maximum. Využít je můžete vlastně na cokoliv, co souvisí s vaším podnikáním.
  • Splátkový kalendář? Možností je hned několik, vybírejte si proto v rozmezí 7 a 30 dnů.

Účel půjčky není rozhodující

Na co si chcete půjčit peníze? Ne, podobný dotaz v tomto případě rozhodně nebude aktuální, můžete na něj zapomenout! Půjčka pro podnikatele má jen minimum konkrétních podmínek. A neptá se na důvody, jednoduše bude sloužit pro vaše podnikání. Stoprocentní vyřízení online je také výhodou, nemusíte chodit z dílny nebo kanceláře nikam daleko. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *