Chcete se seznámit s umělou inteligencí? Víme, jak začít rychle a snadno

Ať už si otevřete libovolné zprávy, každou chvíli můžete zahlédnout informace ohledně stále populárnější umělé inteligence. Není se vlastně čemu divit. Tento vynález totiž odstartoval úplnou revoluci na poli podnikání, studia i běžné práce. V čem vám pomůže a jak s ním začít?

Především myšlenky a texty

Hlavní silou, s níž přichází na scénu umělá inteligence chat, je rozvíjení myšlenek a jejich zpracování do použitelné podoby. Typickým příkladem je majitel zajímavého blogu, který chce například napsat článek o psích granulích a jejich efektu na zdraví čtyřnohých mazlíčků. Místo nekonečného zjišťování informací a psaní textů zkrátka svěří tento úkol některé z ověřených platforem.

Do tabulky napíše několik málo požadavků a během několika vteřin obdrží použitelný článek. Podobná situace platí i při vymýšlení e-mailů pro zákazníky, psaní produktových popisků, scénářů, postů na Facebook a podobně. Modernější platformy dokážou dokonce i navolit vhodný styl komunikace, podle cílové skupiny. Maminky na mateřské přece jen ocení jiný přístup než třeba dvacetiletí muži.

Překlady a grafika

Podíváme-li se například na poměrně populární aplikaci Deeply, zjistíme, že hravě zvládá i překlady do/z více než třiceti jedna světových jazyků, stejně jako generování realistických obrázků. Stačí se chvíli zamyslet, abyste si uvědomili, co vše lze s daným nástrojem dělat. Přesně proto si jej nesmí nechat ujít nejrůznější podnikatelé, studenti, učitelé ani zaměstnanci marketingových firem.

Jak to celé funguje? Zapomeňte na programování. Vše zařídíte pouhým vypsáním jednoduchých požadavků a kliknutím myši. Mrkněte na webové stránky platformy Deeply, vyzkoušejte si pětidenní demo verzi zcela zdarma a přesvědčte se na vlastní kůži.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *