Podpořte ekonomiku České republiky a investuje v rámci ČR

Patříte k lidem, kteří jsou přesvědčeni, že naše země bude vzkvétat jedině tehdy, pokud se nebudou peníze vyvádět za hranice a tak podpoříme náš trh? Hledáte vhodnou formu zhodnocení vašich investic v rámci ČR? Tak to čtete ten správný článek. Investiční společnost DRFG vydává své DRFG dluhopisy a investovat s nimi je možno i přes dva podílové fondy.

První fond investiční skupiny je zaměřený na firemní i státní dluhopisy. Je pod plnou kontrolou a nejpřísnější evropské regulací UCITS. Získejte DRFG zkušenosti úplně od minimální částky 100 korun měsíčně, což je velkou výhodou pro ty, co právě začínají. Druhý fond je zaměřený na nemovitosti. Jakmile se stanete držitelem podílových listů, budete tak spoluvlastníkem společně s ostatními investory.

Nejen investice

Investiční skupina DRFG se angažuje v mnoha oblastech, jako jsou nemovitosti, finanční služby, energetika, zdravotnictví, telekomunikace, farmacie a další. Stále nové investice do nových projektů přináší nemalé výdělky a společnost DRFG velmi dobře prosperuje. Díky tomu se také mohla stát partnerem hokejového klubu Kometa Brno, kterou podporuje a je jejím hlavním sponzorem. Hokejová hala, dříve známá jako Rondo nese nyní název DRFG Aréna.

DRFG investuje milionové částky

Společnost DRFG vznikla před pěti lety a zakladatelem je podnikatel David Rusňák, který ji díky vhodným a také výhodným investicím rozšířil do obrovských rozměrů a dalších oborů. Hodnota spravovaného majetku nyní činí 3 miliardy korun. DRFG zkušenosti jsou viditelné a nesou své ovoce. Pomocí DRFG dluhopisů mohou přinést plody i vám. Investiční skupina DRFG investuje pouze v rámci ČR a dává tak práci mnoha občanům naší země a podporuje rozvoj zdejšího trhu.

Společnost DRFG se nyní například hodlá stát trojkou v síti lékáren s názvem Na zdraví a to hned za lékárnami Dr. Max a Benu. Sítě lékáren chce rozšířit po celé republice a do konce roku 2016 je naplánováno vlastnictví 16 poboček. Mimo to společnost DRFG vlastní také teplárnu na biomasu a také investuje do trhu s internetovým připojením. Velmi efektivně nakupuje nemovitosti, investuje do obchodních řetězců a nakupuje i menší firmy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *