Právě teď je vhodná doba na prodej zlata a dalších drahých kovů

Jestliže patříte k těm, kdo se zajímají o možnosti obchodování s drahými kovy, jako jsou zlato, stříbro, platina či třeba paládium, vězte, že právě teď je vhodná doba, kdy můžete tyto kovy prodat mnohem výhodněji než kupříkladu na začátku letošního roku. Stačí jen vědět, kde investiční zlato a další drahé kovy nabídnout k prodeji.

Nabídněte investiční zlato

Existují specializované obchody, které vykupují investiční zlato v podobě slitků či mincí, a právě k takovým patří firma Zlaté mince Numismatika, kterou najdete v druhém patře Obchodního domu v Praze. Na našem trhu se pohybuje již od roku 2003, vykupuje slitky renomovaných rafinérií, jako jsou Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Haimerle + Maule a dalších. Zlato vykupuje nejen od svých klientů, ale i od klientů jiných společností, včetně těch, jejichž společnost již ukončila svoji obchodní činnost. Zlato nabídnout mohou i klienti bank, které svým zákazníkům zlato zprostředkovávají, ale výkup zlata nenabízí.

Proč prodávat právě teď?

Výdělku z prodeje vašeho drahého kovu nahrává několik faktorů. Aktuálně se pohybují ceny zlata na burze vysoko, zároveň došlo k oslabení české koruny. Výkup zlata vám nabídne za stejný slitek v těchto dnech v českých korunách mnohem vyšší sumu, než tomu bylo na počátku letošního roku.

Ve specializované firmě Zlaté mince Numismatika zabývající se obchodem s investičním zlatem můžete prodat nejen zlato, ale i ostatní drahé kovy, jako stříbro, platinu a paládium. U zboží s hodnotou do 25 000 Kč vám peníze vyplatí na místě, pokud jej zašlete cenným psaním, mohou být vyplaceny poštovní složenkou nebo na bankovní účet. U vyšších částek vám budou peníze zaslány bankovním převodem do 10 pracovních dnů.

Neváhejte a využijte aktuálně velmi výhodné možnosti prodeje slitků i mincí z drahých kovů. Budete mít jistotu, že na prodeji značně vyděláte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *