Ušetřete při nákupu látky, z níž šijete pro vás či pro zákazníky

Ať už se šitím živíte, anebo je vaším velkým koníčkem a každou chvíli něco „spíchnete“ pro své děti, sourozence nebo kamarádky, jistě vám přijde vhod možnost, jak za nákup látek ušetřit. Ono totiž tak jako u všeho platí, když levněji nakoupíte, vyděláte při prodeji více, nebo můžete poskytnout slevu také a nalákat tím zákazníky. Rodinu levnější látka také potěší, fleecová mikina nebo bavlněné šaty vás vyjdou i o 40 % levněji.

Příjemná a oblíbená bavlna

Již jsme zmiňovali bavlnu. Jde o jednu z nejoblíbenějších látek pro její vlastnosti, odolnost, snadnou údržbu… Na webových stránkách takoy.cz se můžete rozhodnout třeba pro nákup bavlněné látky v metráži, kdy aktuálně můžete vybírat z 233 typů. Některé látky zde najdete v jednom provedení, některé v různých šířích či gramážích. Poměrně dost bavlněných metrážových látek je zde v akci, a jsou to látky jak pro dospělé, tak pro děti. Líbit by se vám pro toto období mohla květovaná látka s růžovými a modrými květy, látka bavlněné plátno premium animal white by Takoy, jež bude skvělá na podzim a vy se teď můžete zásobit, anebo třeba látka bavlněné plátno premium folklórní květiny na bílém podkladu.

Oblíbené motivy na úpletu

Taktéž koupě úpletu není vůbec špatnou volbou, je podobně oblíbený, jako bavlna. Aktuálně můžete na stránkách takoy.cz koupit třeba úplet stříbrné myšky na petrolejovém podkladu, stříbrné myšky na melounovém podkladu, stříbrné myšky na mangovém podkladu, stříbrné myšky na černém podkladu a stříbrné myšky na světle růžovém podkladu. Pro kluky větší i menší výborně využijete metráž látky úplet stříbrné bagry na černém podkladu. Ale oblíbené jsou i látky s kočkami, jako třeba látka úplet šedé kočky nový odstín. Najdete zde i mnohé látky zaměřené na myslivce a milovníky přírody.

Podívejte se sami na látky, které vám mohou ušetřit peníze nebo přinést do kasy hezký výdělek. Nakoupíte-li za více než 1 200 Kč, dopravu budete mít zdarma. Tak směle do toho, vybírejte látky, které se vám líbí, nebo splní účel, za kterým je potřebujete.

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *