S antiradarem už nebudete muset platit pokuty

Co si budeme povídat… každý se alespoň občas dostane do situace, kdy kvůli něčemu důležitému spěcháme a kde je to možné, doháníme své zpoždění. Nezřídka je to ale i v autě na úsecích, kde je sice předepsaná nižší povolená rychlost, ale vozovka je přehledná, je na ní aktuálně malý provoz a my šlapeme na plyn víc, než bychom měli. Snadno se pak ale stane, že nám za pár dnů či týdnů dorazí domů předvolání k vysvětlení způsobeného přestupku a za přestupek nám je uložena peněžní pokuta. Jenže pokud je náš rodinný rozpočet napnutý, nebo jsme měli právě jiné nečekané vydání, může být pro nás pokuta značně komplikovaná…

Mějte přehled o radarech

Na našem trhu jsou k dispozici různé typy antiradarů, díky nimž jsou řidiči informování o tom, kde se nachází radar trvalý nebo dočasný, a tak ví, kde zpomalit a kde si dohánění času mohou dovolit. Chcete-li si pořídit antiradar, mezi kvalitní patří modely s technologiemi Neoline. K dispozici vám díky němu bude mezinárodní GPS, databáze stacionárních radarů, velmi rychlé rozpoznání nejpoužívanějších policejních zařízení a mnoho jiných funkcí, které budou sloužit pro vaši bezpečnost a prevenci.

Líbit by se vám mohl např. detektor Neoline X-COP 8700S. Tento radarový detektor patří k nejmodernějším v současnosti. Spolehlivě a rychle rozpozná měření zařízeními Ramer a Multaradar, které jsou používány policií ČR i SR a dalšími organizacemi. Očekávat můžete i neustále aktualizovanou databázi stacionárních radarů, úsekových měření a semaforů. Dostanete upozornění na místa, kde zpomalit. Díky zabudovanému přesnému GPS modulu vás informuje i o aktuální rychlosti automobilu.

Další podrobnosti k tomuto detektoru, ale i k mnoha dalším, stejně jako k autokamerám, najdete na stránkách eshop.neolinekamery.cz. Stejně tak zde najdete i mnohé příslušenství a možnosti aktualizací. Neváhejte a kupte si kvalitní antiradar už teď. Za úsporu peněz na pokutách i za body, o které můžete přicházet, to určitě stojí.

Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *