Proč se vám vyplatí auto koupené na operativní leasing?

Mít vlastní vozidlo není dnes žádný velký problém. Zejména movitější skupina nemusí řešit, jaký typ auta si pořídí. Spíš tuto klientelu trápí jiná věc. Kvůli reprezentaci by měla mít neustále nový automobil. To na druhou stranu zase z hlediska financí tak lákavě nevypadá. Řešením je ovšem operativní leasing.

Auto na leasing se vyplatí

Existuje několik možností, jak si pořídit nové vozidlo. Můžete si jej koupit za plnou částku. Této možnosti paradoxně příliš nevyužívají ani movitější podnikatelé, kteří si raději nechávají volné prostředky pro prosperitu firmy. Nejčastěji si lidé pořizují auta na splátky. Lze si vzít úvěr, pořídit si auto na leasing nebo zvolit právě operativní leasing. Proč je tak výhodný? Můžete mít například každé dva roky nové auto. Nevlastníte jedno, vozidlo se vám v určité periodicitě obměňuje. V nabídce je i servis v podobě oprav. Ideální prostředek pro ty, již se potřebují blýsknout s novým automobilem. A pokud se vám přece jen nějaké vozidlo zalíbí, můžete si jej odkoupit.

Škoda Superb a VW Passat jsou v kurzu

Pro úspěšné lidi je rozhodující spolehlivost. Platí nejen pro okolí, kterým se obklopují, ale i pro prvky, jež těmto osobnostem usnadňují život. A jistě nám dáte za pravdu, že novější automobil znamená méně oprav a starostí než starší model. V Česku patří mezi oblíbená vozidla především dva typy. Samozřejmě jeden pochází z tuzemské stáje. Škoda Superb na operativní leasing tak představuje ideální sázku na jistotu. Je prostorný, spolehlivý a reprezentativní. Rovněž VW Passat na operativní leasing se jeví jako ideální investice do inovace vozového parku. Milovníci německé preciznosti si přijdou na své. Stále váháte, jestli vyzkoušet operativní leasing? Máme pro vás ještě několik „pro“. Lze si vybírat i z více značek aut a nemusíte si složitě sjednávat havarijní pojištění, spolu s povinným ručením je už zahrnuto v nabídce. Dokonalý servis (nejen pro automobil) skýtá právě tato služba, která se vytvoří na míru každému klientovi.

Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *