Profesionální stroje pro sublimační tisk a termolisy

Ve světe techniky a moderních strojů se nachází malí i velcí pomocníci, kteří mají své uplatnění v odvětví reklamy, propagace a tisku. Díky moderním technologiím, jako jsou termolisy a sublimační tisk, lze tisknout různé motivy, nápisy a obrázky na trička, tašky, puzzle, podložky pod myš nebo hrnky. Široký rozsah pracovních teplot umožňuje provést potisk sublimací z různých předloh, a to z výtisků z laserové tiskárny, či fólií.

Moderní 3D sublimační tisk

Pro profesionální účely nebo domácí tvoření je sublimační tisk jako stvořený. Vybrané motivy lze tiskem přenést na hrnky, pouzdra na tablety, kryty mobilních telefonů, talíře, přívěsky a kamenné desky. Je to snadné, požadovaný obrázek se vytiskne na přenosový papír, ten se umístí na produkt a zafixuje v termolisu. Vysoké teploty vytváří sublimaci a přenos barvy z papíru na zvolený povrch. Na rozdíl od klasického digitálního tisku dochází k odlišnému přenosu inkoustu na výsledné médium, při sublimaci se také používají jiné materiály, neobsahují ředidla a mění skupenství z pevného na plynné. Výhodou jsou zdravotní nezávadnost, nízká gramáž, vysoká odolnost a kvalita, proto má sublimační tisk široké uplatnění např. v reklamě, designu a oděvním průmyslu.

Termotransferový lis je skvělou investicí

Termolis je vhodný na zažehlování výztuh a nažehlovacích potisků na trička. Stačí položit obrázek na zvolené místo, přiložit víko termolisu a zavřít. Za pár vteřin máte hotovo. Nikde žádné zvlnění a špatné přilnutí, výsledek je naprosto dokonalý. Šikovný termolis provede všechnu práci za vás. Pokud si pořídíte tento stroj v dobré kvalitě, vydrží vám celou řádku let. Vše si můžete sami nastavit, abyste docílili rovnoměrného zažehlení, lze upravit teplotu, přítlak a čas libovolně podle materiálu. Tento perfektní stroj vám umožní kdykoliv zažehlit stylový či dětský motiv na textilie nebo vyrábět originální kusy oblečení na prodej.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *