Průmyslové vysavače si poradí i ve velmi znečištěném prostředí

Vysavače patří ke každodenně používaným spotřebičům v domácnostech, ale i ve společnostech. V domácnosti nám postačí klasický vysavač, ale potřebujeme-li udržovat velké plochy, nebo místa, kde je zvýšená prašnost, nachází se zde drobné nečistoty jako piliny, kamínky, střepinky či stavební znečištění, je nutné pořídit si větší, výkonnější typ vysavače. Výběr je v dnešní době široký, stačí si jen uvědomit, co vše od něj budete potřebovat a očekávat.

Výkonné, rychlé, jednoduché

Pokud potřebujeme spolehlivý a výkonný vysavač, je dobré informovat se na průmyslové vysavače. Najdete mezi nimi větší i menší modely s různým výkonem i různým objemem nádoby na špínu. Hravě si tak vyberete správný typ do domácnosti, garáže, nebo velkého provozu.

Zvolit si můžete mezi vysavači určenými ke klasickému vysávání, nebo k vysávání kombinovanému s použitím vody. Průmyslové vysavače se snadno udržují, nádobku po práci jednoduše vypláchnete. Pozitivem je i nízká váha, pružná hadice, se kterou se dostanete i do hůře přístupných míst a především síla sátí.

Co se týče ceny, v akci můžete sehnat výborný průmyslový vysavač již kolem 3 000 Kč – 5 000 Kč. Samozřejmě, pokud potřebujete vysavač „jen“ pro svou malou garáž či dílnu, cena se může pohybovat ještě níže.

Dalším typem jsou pak dílenské vysavače. I ony jsou výkonnější než klasické vysavače pro domácnosti. Vybírat můžete mezi modely na suché, nebo suché i mokré vysávání. Mají zajímavé příslušenství, např. kromě klasické sací hubice mají některé modely sací hubici na břečku či sníh. Díky dostatečně velké nádobě na nečistoty s ní hravě uklidíte garáž i při sněhové kalamitě.

Dílenské i průmyslové vysavače jsou konstruovány tak, aby zvládaly funkci i v náročném prostředí. Potřebujete-li uklízet v dílnách, garážích, halách, občas na dvorku nebo na rozlehlé půdě, nebudete zklamáni.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *