Půjčka nad 4 000 korun: Vybíráme pro vás ty nejznámější

0
814

Potřebujete co možná nejrychleji půjčit peníze a víte, že se nebude jednat o minimální sumu? Pak je zapotřebí podívat se po úvěrech, které přesahují alespoň 4 000 korun. Na trhu se jich nachází spousta a vybrat mezi nimi určitě lze takové, které stojí za to. Pokud se v bankovním a nebankovním sektoru příliš nevyznáte, jste na správném místě. Prozradíme vám totiž, jaké půjčky nad zmiňovanou sumu jsou nejznámější a vyznačují se skutečně výhodnými podmínkami. Získáte tak alespoň minimální přehled o tom, který úvěr se vyplatí vzít.

Obsah článku

Až 8 000 korun zdarma s CreditOn

Jestliže si půjčujete poprvé, rozhodně vsaďte na úvěr, který je zdarma. Společnost CreditOn nabízí půjčku do 8 000 zcela bezplatně. Opakovaně si následně lze půjčit až 20 000 korun. Doba splatnosti je stanovena od 1 do 30 dní, záleží samozřejmě na celkové výši konkrétního realizovaného úvěru. Jen je zapotřebí brát v potaz podmínky pro poskytnutí půjčky, mezi ty se řadí především dosažení plnoletosti žadatele, vlastnictví bankovního účtu a v neposlední řadě pravidelný příjem v minimální výši 6 000 korun. Peníze mohou mít zájemci do pouhých 15 minut od odsouhlasení úvěru.

Credit Limit od Ferratum Bank

Výbornou alternativou nebankovních půjček je také Credit Limit od Ferratum Bank. Jedná se o specifické finanční rezervy fungující na principu revolvingového úvěru. Získat lze od 2 000 až do 35 000 korun. Platit budete pouze tehdy, když začnete čerpat konkrétní finanční částku. První čerpání je stanoveno maximálně na 60 dní a je zcela zdarma. Sjednáte si limit a do jeho výše si budete moci dle potřeby půjčovat potřebné prostředky.

Bezpečná expresní půjčka CreditKasa

Kolik si půjčíte? Na celkové sumě u CreditKasy zas tolik nezáleží! Půjčíte si 4 000 nebo 10 000 korun a dostanete první půjčku zcela zdarma. Její výše se konkrétně může pohybovat od 1 000 až do 20 000 korun. Splácení je stanoveno v maximu na 30 dní. Přesto je nezbytné splnit několik velmi důležitých podmínek. Patří mezi ně věk minimálně 18 let, vlastní bankovní konto a samozřejmě občanský průkaz, případně cestovní pas.

Nejnižší poplatky u Kamali

Asi nejlevnější půjčkou na tuzemském trhu je úvěr od Kamali. Ostatně tento finanční produkt se opakovaně umístil v mnoha nezávislých textech na první pozici. Jmenovat bychom mohli třeba testování na iDnes.cz, Novinky.cz či Měšec.cz. Za každých 1 000 korun zaplatíte pouhých 33 korun navíc, a to už se bezesporu vyplatí. A prodloužení této půjčky? Není nic jednoduššího! Zaplatíte 10 % z celkové čerpané částky a poté poplatek 49 korun za jakoukoli další půjčenou tisícikorunu. Pokud se vám podaří napoprvé peníze vrátit do 14 dní, bude celá první půjčka naprosto zdarma. Vyplnění online žádosti o půjčku Kamali je velmi jednoduché a zabere vám maximálně 5 minut. Peníze jsou odesílány expresně ihned po odsouhlasení úvěru.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno