Půjčka pro OSVČ může být připravena ještě dnes

Rychlá, věcná a také administrativně nenáročná. Určená pro všechny, kteří nemají rádi papírování a osobní schůzky na pobočkách. Samozřejmě, pokud se před vámi objeví nečekané výdaje, chcete najít co nejsnazší řešení. Minimum papírování, vyřízení online a jen minimum otázek, to je koktejl, který působí skutečně atraktivně. Jde jen o základní osobní data, ověření totožnosti klienta a také potvrzení jeho bankovního účtu. Důvody, kvůli kterým si zájemce půjčuje, nejsou vůbec důležité a nikdo se na ně nebude ptát. Uspořený čas je pak možné věnovat práci, odpočinku nebo rodině, záleží tedy jen na vás!

Začíná se už na pětitisícové hranici

A jaká částka je vlastně připravena? Možnosti jsou různé a záleží i na tom, jaké výdajové položky jsou právě před vámi. Půjčka pro OSVČ je určena i pro úplné nováčky, kteří mají živnostenské oprávnění jen několik málo dnů. Žádnou roli také nehraje obor, jímž se živí, protože tato nabídka je určena úplně pro všechny aktivní podnikatele. Jednotlivé příběhy mohou být velmi různorodé, složitou administrativu si ale nikdo nepřeje. Kolik si tedy můžete půjčit a na jak dlouho?

  • Pět tisíc korun je nejnižší částka, o které lze jednat. Stačí vám na pořízení mobilního telefonu?
  • Třicet tisíc korun je zde maximum. Záleží zde jen na vás, k čemu tuto finanční sumu použijete.
  • Splatnost je tady vlastně na klientovi, vybrat si může v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů.

Investice bude připravena ještě dnes

Potřebujete malou finanční injekci pro svůj projekt? Podnikatelská půjčka je už připravena, stačí o ni pouze požádat. Jde jen o krátký kontaktní formulář, který vyplní každý zájemce v pohodlí domova. Osobní jednání na pobočkách je už v moderní době spíše přežitkem, všichni přece žijí a jednají spíše online, což je pohodlnější a časově podstatně úspornější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *