Sháníte levné ubytování v Praze? Podívejte se na několik ubytoven

0
339

Praha je město s mnoha pracovními příležitostmi, ale taktéž nabízí nepřeberné množství turistických atrakcí. Pokud se chystáte do metropole na několik dnů, ale třeba i týdnů a měsíců, neobejdete se bez vhodného ubytování. V následujících řádcích vám představíme cenově přijatelná ubytovací zařízení.

V první řadě záleží na tom, co od takového ubytování očekáváte. Levné ubytovny Praha nabízí sice na každém kroku, ovšem některé mají vskutku mizerné služby, za což zřejmě platit nechcete. Jestliže plánujete ušetřit, ale přitom chcete bydlet v příjemném prostředí, stačí se podívat na webovou stránku UbytovnyPraha.net.

Jaké pokoje jsou k dispozici?

První možností jsou apartmány, v nichž je k dispozici hned několik lůžek, stejně tak i sociální zařízení a kuchyňka. Pro krátkodobé ubytování turistů jsou jako stvořené pokoje označené příznakem KOMFORT, které jsou dvoulůžkové i čtyřlůžkové. Záleží na tom, pro kolik osob hledáte střechu nad hlavou. Všechny pokoje disponují taktéž koupelnou a toaletou, dále pak minibarem či televizorem.

O třídu nižší jsou pokoje STANDARD, kde nenajdete minibar a televizi. Jestliže však plánujete chodit po památkách anebo většinu času trávit prací, zřejmě vám to ani nevadí.

Výrazně nízkou cenou se potom chlubí pokoje BASIC, které jsou čtyřlůžkové a dvoulůžkové, ale počítejte s tím, že mají společné sprchy, toalety i kuchyňku. Takové pokoje jsou ideální volbou hlavně pro větší skupiny, které hledají ubytování kvůli práci.

Co se nachází v okolí ubytovny?

Jedna taková ubytovna se nachází přímo v Praze 9, přičemž v blízkém okolí je vše, na co si jen vzpomenete od posilovny přes plavecký bazén až po tenisové kurty. Pokud vás sport neláká, můžete si ve volné chvíli zajít do divadla Horní Počernice.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno