Registrace na Aliexpress – Jak se zaregistrovat ?

0
1506
registrace na aliexpress

Obsah článku

Registrace na Aliexpress

Pokud chcete na Aliexpress začít nakupovat, nejdůležitější krok je se zaregistrovat. Registrace vám umožní objednávat zboží, komunikovat s prodejci, sledovat zásilky a spravovat i své platby. Registrace na Aliexpress je, byla a vždy bude zdarma. Připravili jsme pro vás přesný postup i s obrázky, tak aby registrace byla pro vás co nejjednodušší.

1. Krok – Přejděte na registraci

Zde stačí pouze přejít na stránku s registrací, kliknutím na tlačítko níže. Poté jakmile se dostanete na stránku Aliexpress klikněte na tlačítko „Join“ (viz. obrázek níže). Tímto krokem se dostanete na registrační formulář a přejděte na náš druhý krok.
[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/aliexpress“ target=“_blank“ position=“center“]Přejděte na stránku s registrací[/button-green]

registrace na aliexpress


AliExpress nabídka zboží

2. krok – Ověření e-mailové adresy

Pokud máte první krok úspěšně za sebou, musíte teď zadat vaši e-mailovou adresu do okénka viz. fotka níže. Poté stačí pouze přetáhnout posuvník z leva do prava a kliknout na „Next“. 

registrace na aliexpress

Pokud jste ještě nepřešli na registraci dle kroku 1, přejděte zde.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/aliexpress“ target=“_blank“ position=“center“]Přejděte na stránku s registrací[/button-green]

3. krok – Potvrzení e-mailové adresy

Jakmile potvrdíte tlačítkem „next“ dostanete se na další stránku kde vám píšou, že máte zkontrolovat svou e-mailovou schránku a potvrdit vaši e-mailovou adresu. Viz. obrázek.

registrace na aliexpress

4. krok – Zvolte si své heslo a dokončete registraci

V tomto posledním kroku registrace na Aliexpress vám již stačí pouze zvolit vaše přihlašovací heslo a dále vyplnit vaše jméno a příjmení. Je důležité aby jméno a příjmení bylo bez diakritiky ( bez háčků a čárek ). Viz. obrázek níže.

registrace na aliexpress
Registrace na aliexpress

Jakmile jste dokončili tento krok, jste zaregistrování na Aliexpress a můžete začít nakupovat, nebo případně kontaktovat prodejce.

Doporučujeme využít tento trik jak ušetřit až 10% při nákupu na Aliexpress

Toto platí nejen pro Aliexpress, ale také i pro téměř všechny e-shopy a nákupy online, které uděláte. Tuto úsporu máme díky cashback systému. Cashback systém je webová stránka, kde se jednoduše zaregistrujete a pokaždé když chcete někde nakoupit přejdete do toho daného eshopu přes tuto stránku, dostanete peníze z nákupu zpět.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/plnapenezenka-aliexpress“ target=“_blank“ position=“center“]Chci získat peníze zpět z každého nákupu online[/button-green]

AliExpress nabídka zboží

5/5 - (4 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno