Aliexpress zkušenosti a recenze

Aliexpress zkušenosti a recenze

Obsah článku

Aliexpress zkušenosti a recenze

Nevíte co je to Aliexpress, případně jste se o tom dozvěděli nedávno a hledáte informace, předtím než nákup z tohoto obrovského Čínského tržiště ? To jste tady správně, připravili jsme v tomto článku malou recenzi a nějaké naše Aliexpress zkušenosti.

Nakupování zboží z Číny

Nakupování zboží z Číny přes Aliexpress, se u nás v posledních letech docela rozmohlo a nakupuje tímto způsobem stále více a více lidí. Ať už z důvodu výrazné úspory peněz, nebo také velice pestré nabídky zboží, kterou Aliexpress disponuje. ( více o nabídce zboží na Aliexpress v tomto článku )
AliExpress kompletní recenze

Mnohdy nakupování na Aliexpress spojuje také doprava zdarma což je velké lákadlo a také způsob jak uspořit nějakou tu korunku na víc. Ovšem je třeba brát v potaz i další náklady, které vznikají s nakupováním z  Číny a tím může být například CLO a DPH.

Zboží na Aliexpress, aneb co zde najdeme ?

Ano, jak jste si mohli povšimnout e-shop Aliexpress nepochází z České republiky, nýbrž z Asie. Na Aliexpress najdete snad všechno co vás napadne a někdy i věci, které opravdu nepochopíte, že se mohou prodávat. Proto někdy bývá už jen procházení zboží na tomto vele e-shopu zábava.

Jaké jsou výhody nakupování na Aliexpress ?

Dle naší Aliexpress zkušenosti, jsme mohli zohlednit nějaké výhody či nevýhody nakupování na tomto portále. Mezi hlavní výhody bezesporu patří :

  • ESCROW platební systém – což znamená, že při vaši platbě za zboží nejprve firma platbu pozdrží u sebe dokud nejsou obě strany spokejené. Tedy prodejce odeslal zboží a dostal zaplaceno a vy jste zboží v pořádku obdrželi (jakmile vám zboží dorazí domů vy to schválíte a prodejce dostane zaplaceno). Tento systém vás chrání od jakéhokoliv podvodu.
  • Výrazná úspora za oblečení i elektroniku
  • Obrovský výběr zboží

Jaké jsou nevýhody nakupování na Aliexpress ?

Nevýhod moc nevidíme, možná jen stojí za zmínku tyto informace:

  • Díky obrovské nabídce je někdy složitější se zorientovat. Používejte reference prodejců a zboží.
  • Stránka je v Angličtině, ale je velice jednoduché jej přepnout do Českého jazyka. (více zde)
  • Dodání zboží může někdy trvat déle než jste zvyklí v České republice, ale berte v potaz i to, že zboží za vámi „cestuje“ až z daleké Asie.
  • Složitý proces reklamace

Suma sumárum

Za nás nakupování na Aliexpress doporučujeme. Také velice doporučujeme projít si naši příručku jak nakupovat na Aliexpress. Po pročtení všech článků budete přesně vědět co a jak máte udělat.
AliExpress kompletní recenze

Doporučujeme na tomto portále nakupovat hlavně oblečení a obuv, s elektronikou mohou být problémy ve věci řešení reklamací, které je zdlouhavé a složité. Ale záleží na vás zda-li toto riziko reklamace podstoupíte.

[dropshadowbox align=“none“ effect=“lifted-both“ width=“auto“ height=““ background_color=“#ffffff“ border_width=“1″ border_color=“#dddddd“ inside_shadow=“false“ outside_shadow=“false“ ]

Využívejte při nákupu cashback systém a ušetřete 10 % z nákupu

Doporučujeme využít tento cashback systém díky kterému ušetříte 10 % z nákupu online i na Aliexpress. Stačí pouze přes tuto stránku přejít do jakéhokoliv obchodu, například Aliexpress a dostanete peníze zpět z každého nákupu.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/plnapenezenka-aliexpress“ target=“_blank“ position=“center“]Chci získat peníze zpět z každého nákupu online[/button-green]

[/dropshadowbox]
AliExpress kompletní recenze

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *