Rekonstrukce střech prováděná s citem pro ekologii a jednotlivé detaily

Přistupujeme-li k zásadní přestavbě, jako je kompletní rekonstrukce střechy, výběr specialistů je nejdůležitějším stavebním pilířem. Další složkou jsou použité materiály s ohledem na typ stavby, finanční krytí a výsledný efekt.

Stavební práce zahrnují i rekonstrukce střechy

AHF STAVBY s.r.o. je odbornou firmou, v jejímž portfoliu se nacházejí veškeré stavební práce jako výstavba domů, stavby domů na klíč, rekonstrukce bytů a s tím spojená řemeslná činnost. Kladné reference spokojených klientů s realizovanými zakázkami jsou nejlepší vizitkou společnosti. Technologický vývoj dává zelenou i používaným materiálům, a proto se stavební práce, úpravy, rekonstrukce a renovace provádějí jak v uspokojivém časovém horizontu za rozumné částky, tak s důrazem na ekologickou nezávadnost a estetiku. Efektivitu vyjmenovaných činností umocňuje nízkonákladové bydlení, které má budoucnost a je v současnosti dokonce finančně podporováno ze státní kasy. Byla by škoda nabídky podpory nevyužít.

Rekonstrukce, opravy a zateplování střech jsou hudbou budoucnosti

Začínáte s opravami, či renovacemi od podlahy? Pak nutně dojdete až k opravě či pokládce nové střechy. Rekonstrukce střech, prováděné firmou AHF STAVBY s.r.o., začínají odborným architektonickým plánem přestavby a předběžnou kalkulací. Se zadavateli se následně prodiskutují možnosti použitých materiálů, následuje konkrétní akce. Práce zahrnují tesařské, pokrývačské, izolatérské a klempířské činnosti. Veškeré materiály se dají objednat, a majitelům objektů odpadnou starosti se sháněním kvalitního zboží za přijatelné ceny.

Realizace zakázek a jejich finální fáze

Skladby střech se navrhují tak, aby splňovaly normy, dbaly na co nejnižší ekologické zatížení a aby plnily nejdůležitější funkci – tepelněizolační a protihlukovou. Budují se zelené střechy, jež se stejně jako ostatní pyšní výtečnými vlastnostmi. Zelené a ploché střechy se pokládají s parotěsnícími vrstvami, větracími a hydroizolačními nánosy. Realizace je prováděna profesionálními řemeslníky s důrazem na výsledný efekt i citem pro každý detail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *