reteMOBILE

Tarify

Tarify rodina

Tarify firma

Internet

Služba RETE internet vám umožňuje připojit se k síti internet pomocí nejmodernějších technologií za velice nízké ceny.

reteFIBER

Pomocí optického kabelu je do vašeho domu přiveden internet a to o téměř neomezených rychlostech, takže záleží pouze na vás jak rychle se chcete připojit. Optická vlákna mají životnost několik desítek let a umožňují rychlost přenosu dat v řádech desítek gigabitů za sekundu.

rete5G/N

Připojení pomocí rete5G/N v pásmu 5 GHz umožňuje kvalitnější a rychlejší připojení k internetu než se stávajícími bezdrátovými technologiemi.

reteWIMAX

Tento způsob připojení umožňuje profesionální připojení pro organizace, které potřebují připojení k internetu nebo k VPN pomocí garantovaných SLA paramerů.

Pevná linka

Telefonní číslo

Jedině s reteCALL můžete využívat komfort všech dostupných telekomunikačních služeb. Je samozřejmé, že všechna telefonní zařízení mají vlastní telefonní číslo, a tím jsou dostupná ze všech telekomunikačních sítí po celém světě. Máme pro vás připravena telefonní čísla pro celou Českou republiku, a tak vám mohou telefonovat lidé z ostatních telekomunikačních sítí za cenu místního poplatku. Pokud budete chtít zachovat své telefonní číslo, které máte od stávajícího operátora, zajistíme vám jeho přenos do naší sítě – tato služba se nazývá number portability.

.

Volaní do všech sítí

Pomocí retecall se dovoláte do všech telekomunikačních sítí na celém světě. Ve všech sítích je propagováno vaše telefonní číslo, tj. pokud voláte do mobilních sítí, vaše číslo se volanému zobrazí na displeji jeho telefonu.

Kontakty

Kontaktní adresa Roudnice nad Labem:
RETE internet, s.r.o.
Husovo naměstí 41
Roudnice nad Labem 413 01

Kontaktní adresa Kraslice:
RETE internet, s.r.o., pobočka Kraslice
Nerudova 1373/34
Kraslice 358 01

Otevírací doba PO-PÁ 9:00-17:00

Telefon: 412 871 871
E-mail: informace@rete.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *