Rychlá půjčka zajistí peníze ihned na účet

 

Kdokoliv z nás se může snadno dostat do složité finanční situace, kterou bude muset vyřešit neprodleně. Jednou z možností, jak získat peníze co nejdříve, je půjčka ihned na účet. Ta je vhodná pro případ, kdy potřebujete pár tisícovek a nemůžete si půjčit od přátel či rodiny. Rychlou půjčku vyřídíte kdykoliv, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, 365 dnů v roce. O jejím schválení či neschválení budete informování velice rychle, navíc vyřízení je snadné a není nutné chodit na pobočku, vše vyřídíte z pohodlí domova.

Rychlé SMS půjčky mají své výhody i nevýhody

 Předností rychlých půjček, jak již z názvu vyplývá, je bleskové vyřízení. V některých případech může mít žadatel peníze na účtu v ten samý den, kdy si o půjčku požádal. Kromě výhod má rychlá půjčka i svá úskalí, a to především v podobě vysokého úroku – rychlost půjčky ihned na účet je vykoupena její cenou. I když se výše rychlých půjček pohybuje jen v tisícikorunách a doba splatnosti je do 30 dnů, může jejich splacení dělat mnoha lidem problémy. Další nevýhodou je maximální suma, o kterou lze požádat – u první žádosti je zpravidla omezena částkou 5.000 Kč. Výhodu mají stálí klienti, u kterých je prověřena úvěruschopnost a tím mají šanci získat i vyšší částku.

Jak o rychlou půjčku požádat?

Celý proces vyřízení se odehrává na stránkách vybraného poskytovatele rychlé půjčky. Vybírejte ověřené společnosti, které fungují s licencí od ČNB. V registračním formuláři stačí vyplnit požadovanou částku a osobní údaje. Je třeba doložit občanský průkaz a další skutečnosti dle individuálních požadavků poskytovatele. Někteří požadují bezdlužnost, jiní doložení příjmů anebo vaše jméno zkontrolují v úvěrových registrech.

První půjčka zdarma a peníze ihned na účet

Pro nové zájemce o rychlou půjčku ihned připravily nebankovní společnosti zajímavou nabídku na první půjčku zcela zdarma. Není to podvod. Žadatelé mají skutečně šanci získat peníze bez poplatků a tu stejnou částku, kterou si půjčili, pak vrátí. První půjčka bývá omezena do výše maximálně 5.000 korun. Jedinou podmínkou je splatit dluh do 30 dnů od vyřízení půjčky, pokud je tato podmínka dodržena, neplatí žadatel nic navíc.

Pozor na sankce za nesplacení

Pro někoho může být 30 dnů na splacení půjčky málo. Věřitelé proto přišli s možností si tento termín za poplatek prodloužit. Částky za prodloužení však nebývají malé. Každé další prodloužení půjčku výrazně prodraží. Proto je nutné předem zvážit finanční možnosti, aby nebyla zbytečně vysoká půjčka příčinou neřešitelných problémů.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *