Skladový kontejner Magnum Optimum – to nejlepší řešení do skladových prostor!

 

 

Nejprodávanější skladový kontejner od společnosti Schoeller Allibert představuje to nejlepší, co lze na poli plastových kontejnerů v průmyslové výrobě a automobilovém průmyslu nalézt.

Magnum Optimum – Mega variabilní pomocník

Tento skladový kontejner v sobě ukrývá to nejlepší a jeho verze s výškou 975 mm se může pochlubit unikátními vlastnostmi, které pomohou posunout vaše podnikání zase o kus dál. Schoeller Allibert je předním výrobcem plastových skládacích kontejnerů Magnum Optimum, který je certifikován pro nosnost 750 kg. To ale není jediná výhoda, kterou v sobě tento kontejner skrývá.

Další neméně užitečnou vlastností je bezesporu zvětšení objemu kontejneru o 10 % oproti předešlé verzi za předpokladu stejných rozměrů, a to díky speciální technologii svařovaných dvojitých stěn. Modulární systém, tzv. Optiframe, umožňuje zvýšit výšku a objem každého kontejneru Magnum Optimum tak, aby maximalizoval množství přepravovaného materiálu a přesně pasoval do rozměrů kamionu. Ve srovnání s ostatními paletovými kontejnery nabízí 30% úsporu přepravního prostoru, čímž šetří náklady na palivo a snižuje uhlíkovou stopu.

Kontejner je navíc plně ekologicky recyklovatelný. Hladké stěny pak přispívají k jednoduché údržbě. Výhodou jsou také integrované držáky štítků, zapuštěné zóny se štítky čárových kódů a další možnosti přizpůsobení pro maximální flexibilitu.

Nabídka na míru

Na trhu existuje široká nabídka různých druhů skladových kontejnerů. Ať se již jedná o různé velikosti či verze, například s integrovanými drenážními otvory pro odtok tekutin, pevnými stěnami, integrovanými držáky etiket nebo verzemi s dvířky, nemusí být vždy snadné se v nabídce zorientovat. Schoeller Allibert nabízí možnost nechat si nezávazně zpracovat nabídku přesně na míru vašim potřebám.

Pokud stále váháte, nebo jen chcete zjistit, který typ kontejnerů Magnum je pro vaše podnikání nejvhodnější, řekněte si o nezávaznou nabídku. Stačí navštívit stránky www.schoellerallibert.com/cz nebo napište na email info.czechrepublic@schoellerallibert.com a brzy se s vámi spojí akreditovaný pracovník. Detailní informace o plastových kontejnerechplastových bednách a dalších produktech jsou pak k dispozici na již zmíněných stránkách společnosti.

Nečekejte a zjistěte, jaké možnosti v sobě Magnum Optimum skrývá!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *