Sledujte leták i recepty od Albertu. Šetřit je dnes nezbytností

Málokdo si dnes může dovolit nešetřit. Jednoznačně nejlevněji dnes nakoupíme v akcích obchodních řetězců. V některých bojujeme s tím, že akční zboží téměř pravidelně chybí v regálech, na jiné, jako je Albert, je spolehnutí a když je máslo v akci, tak tam prostě je po celou její dobu.

Máte pocit, že na jídle již nedokážete ušetřit? Pojďte zkusit pár rad, které se rozhodně vyplatí vyzkoušet. Pomáhají snížit náklady na jídlo bez toho, abyste se museli v jídle doma jakkoliv omezit.

Neopomíjejte letáky

Letáky obchodních řetězců bývají cestou k levnějším nákupům. Sledujte zejména základní potraviny. Nekupujte věci z letáku jen proto, že jsou levné. Kupujte v akcích věci, které používáte nejvíce. Kromě základních potravin sledujte též své oblíbené a pravidelně nakupované potraviny. Leták vám tak pomůže nakoupit levněji a ušetřit za nákup. Mnohdy i luxusnější věci, kterých se nechceme vzdávat, dokážeme takto v akčních cenách nakoupit za zlomek původní ceny. A pokud jde o trvanlivé potraviny, můžeme si je koupit dopředu právě tehdy, když budou levnější.

Obměňte recepty

Některé recepty z kuchařek mohou být doslova žrouty surovin. A mnohdy zbytečně. Když uberete z některé ingredience, dokážete ušetřit a výsledek je často ještě lepší a zdravější. Typickým příkladem bývají dezerty, kde se dá ubrat obvykle i polovina doporučovaného tuku a polovina cukru. Vyzkoušejte to a uvidíte. Zejména různé americké a anglické kuchařky se oplatí hodně zrevidovat. Lepší jsou pak recepty naše, české, nebo inovované pro české podmínky.

I Albert nabízí recepty – jak ve svém časopisu, tak na internetu. Vyzkoušejte je. Nejsou to jen dvacetkrát opsané recepty z internetu. Je to dobrá kuchařka, díky které navaříte chutně českou klasiku i různé speciality. Či už vás zajímá rajská omáčka, nebo hledáte na palačinky recept, který by tuto klasiku nějak zinovoval, pomohou vám s tím recepty z Albertu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *