Slevové kódy – Baťa adventní kalendář

baťa adventní kalendář
baťa adventní kalendář

Baťa adventní kalendář a slevové kupóny

Internetový obchod Baťa.cz spustil vánoční adventní kalendář plný slev. Stačí si rozkliknout políčko s aktuálním dnem a dostanete Baťa slevový kód zdarma. Za každé rozkliknutí se započte 1 bod, pokud slevu využijete započte se 5 bodů.

Pokud plánujete v nejbližší době kupovat obuv, případně nějaké doplňky oblečení, je tato nabídka určená právě vám. Díky podobným akcím jako je tato, vás výjde nákup výrazně levněji přes internet, než v kamenné prodejně.

 

Baťa si dal za cíl s lidmi nasbírat 50 000 bodů za které nakoupí pro Dětský domov v Liptále sedací vaky pro větší vánoční pohodlí.

>> Přejít na adventní kalendář plný slev <<

Bata adventní kalendář
Baťa adventní kalendář

Jak ušetřit při nákupu například na Baťa.cz ještě více ?

Cashback portály, fungují tak, že když přes některý z nich nakoupíte ve vašem e-shopu, tak vám vrátí určitý obnos peněz z nákupu zpět. Stačí pouze přes „cashbackový“ web přejít na váš vybraný eshop v tomto případě stačí přejít na Baťa.cz v sekci “ Móda & Sport „.

PlnáPeněženka.cz vám vrátí 5% z nákupu u Baťa.cz 

TIP: Pokud si tedy objednáte obuv za 2 000, Kč, můžete takto ušetřit 100,- Kč + využít k tomu ještě slevový kód + dostanete 50,- Kč vstupní bonus do PlnéPeněženky.cz !

Celkem tedy 150,- Kč + slevový kód !

Tento Cashbackový systém můžete využívát při jakémkoliv online nakupování !

Baťa slevové kupóny

TIP: Peněženku můžete vyzkoušet hned dle našeho návodu jak se najíst zdarma přes „DámeJídlo.cz“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *