Splňte si sen: dopřejte si skutečně velkolepé bydlení

0
675

Drahé auto, kvalitní šatník, jedna či dvě dovolené v roce – nic z toho vás nemusí uspokojovat, pokud pořád bydlíte v provizoriu, které neodpovídá vašim představám. Napněte své síly a najděte si konečně snové bydlení. Hezký byt podle vašeho vkusu rozvine vaši kreativitu i stmelí rodinu.

Obsah článku

Kupte si parádní byt v Praze

Nelíbí se vám vaše sídlištní bydlení? Nebo nebydlíte v ideální pražské lokalitě? Přestěhujte se do centra metropole. Prahu nám závidí každý, kdo ji navštíví. Patří mezi nejkrásnější města na světě. V sídlištní džungli Černého mostu si ji ale tím správným způsobem nejspíš neužijete. Přestěhujte se do centra PrahyProdej bytů v Praze nabízí PSN, která adaptuje byty v unikátní staré zástavbě. Není problém, abyste se mohli přestěhovat třeba do Dlážděné či Opletalovy ulice. Perfektně zrekonstruované byty nabízí ideální rozlohu i pro rodinné bydlení. Přitom vše budete mít vy i vaše děti po ruce. Nejlepší školky, školy, kroužky, kavárny i restaurace. Žádné pracné vození dětí autem z odlehlých pražských lokalit! To, co investujete do lepšího bydlení, se vám rychle vrátí v ušetřených nákladech i v luxusu, který si budete moci konečně užívat.

TIP: Rezidence Opletalova

Skvělé byty prodává Pražská správa nemovitostí v ulici Opletalova, v samém centru Prahy 1. Svojí rozlohou nabízí ideální bydlení pro rodinu s dětmi, ale i pro bezdětné páry. V nabídce jsou byty s dispozicí 2+kk a 3+kk, a to ve velikostech cca 72 až 95 m2. Ideální poloha poskytuje snadnou dostupnost ke všem třem linkám metra: A, B i C. Díky vysokým stropům je navíc v bytech možné vytvořit mezipatra a bydlení dispozičně ještě vylepšit.

Lofty i mezonety

Hledáte ještě atraktivnější prostory, které na vás skutečně zapůsobí? Luxusní mezonety s dispozicí až 5+kk a rozlohou téměř 250 m2 prodává PSN v Dlážděné ulici na Praze 1. Zajímavý, dispozičně menší ateliér s vlastním dvorkem je k dispozici v pražském Karlíně. Inspirativní lofty se prodávají v ul. Čs. Exilu v pražských Modřanech (Praha 4). Pojďte si koupit byt, který stojí za to!

Lepší bydlení i díky pronájmu

Preferujete spíše kvalitní pronájem bytu v Praze? I ten vám PSN zprostředkuje. Dobrým tipem je například vinohradský byt 3+1 o rozloze 108 m2 v Laubově ulici (Praha 3). Byt je kompletně zrekonstruovaný, včetně celého domu. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží. Je již vybaven velice vkusnými podlahami, vestavěnými skříněmi, prosklenými dveřmi, velkou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, i pěkně zrekonstruovanou koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Byt lze začít ihned užívat. Svůj sen o dokonalém bydlení si splníte ze dne na den. PSN nemovitostí je ideálním partnerem ve chvíli, kdy hledáte bydlení, které umí pozvednout kvalitu vašeho života.

 

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno