Splňte si sen: dopřejte si skutečně velkolepé bydlení

Drahé auto, kvalitní šatník, jedna či dvě dovolené v roce – nic z toho vás nemusí uspokojovat, pokud pořád bydlíte v provizoriu, které neodpovídá vašim představám. Napněte své síly a najděte si konečně snové bydlení. Hezký byt podle vašeho vkusu rozvine vaši kreativitu i stmelí rodinu.

Kupte si parádní byt v Praze

Nelíbí se vám vaše sídlištní bydlení? Nebo nebydlíte v ideální pražské lokalitě? Přestěhujte se do centra metropole. Prahu nám závidí každý, kdo ji navštíví. Patří mezi nejkrásnější města na světě. V sídlištní džungli Černého mostu si ji ale tím správným způsobem nejspíš neužijete. Přestěhujte se do centra PrahyProdej bytů v Praze nabízí PSN, která adaptuje byty v unikátní staré zástavbě. Není problém, abyste se mohli přestěhovat třeba do Dlážděné či Opletalovy ulice. Perfektně zrekonstruované byty nabízí ideální rozlohu i pro rodinné bydlení. Přitom vše budete mít vy i vaše děti po ruce. Nejlepší školky, školy, kroužky, kavárny i restaurace. Žádné pracné vození dětí autem z odlehlých pražských lokalit! To, co investujete do lepšího bydlení, se vám rychle vrátí v ušetřených nákladech i v luxusu, který si budete moci konečně užívat.

TIP: Rezidence Opletalova

Skvělé byty prodává Pražská správa nemovitostí v ulici Opletalova, v samém centru Prahy 1. Svojí rozlohou nabízí ideální bydlení pro rodinu s dětmi, ale i pro bezdětné páry. V nabídce jsou byty s dispozicí 2+kk a 3+kk, a to ve velikostech cca 72 až 95 m2. Ideální poloha poskytuje snadnou dostupnost ke všem třem linkám metra: A, B i C. Díky vysokým stropům je navíc v bytech možné vytvořit mezipatra a bydlení dispozičně ještě vylepšit.

Lofty i mezonety

Hledáte ještě atraktivnější prostory, které na vás skutečně zapůsobí? Luxusní mezonety s dispozicí až 5+kk a rozlohou téměř 250 m2 prodává PSN v Dlážděné ulici na Praze 1. Zajímavý, dispozičně menší ateliér s vlastním dvorkem je k dispozici v pražském Karlíně. Inspirativní lofty se prodávají v ul. Čs. Exilu v pražských Modřanech (Praha 4). Pojďte si koupit byt, který stojí za to!

Lepší bydlení i díky pronájmu

Preferujete spíše kvalitní pronájem bytu v Praze? I ten vám PSN zprostředkuje. Dobrým tipem je například vinohradský byt 3+1 o rozloze 108 m2 v Laubově ulici (Praha 3). Byt je kompletně zrekonstruovaný, včetně celého domu. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží. Je již vybaven velice vkusnými podlahami, vestavěnými skříněmi, prosklenými dveřmi, velkou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, i pěkně zrekonstruovanou koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Byt lze začít ihned užívat. Svůj sen o dokonalém bydlení si splníte ze dne na den. PSN nemovitostí je ideálním partnerem ve chvíli, kdy hledáte bydlení, které umí pozvednout kvalitu vašeho života.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *