Jak ušetřit na pořízení sprchového koutu, nebo boxu ?

Jak ušetřit na pořízení sprchového koutu, nebo boxu ?

Sprchový kout nebo sprchový box? 

Mít doma sprchový kout je v dnešní době již téměř naprostou samozřejmostí. Ve srovnání s vanou nabízí sprchový kout mnoho výhod, mezi které patří  úspora vody a lepší přístupnost, zejména pro osoby pokročilejšího věku, pro něž vlézt do vany může být leckdy velice obtížné.

Pokud se rozhodneme zařídit si koupelnu sprchou, máme možnost výběru z širokého spektra druhů a provedení sprchových koutů a sprchových boxů. Jaký je ale mezi těmito pojmy rozdíl?

Hlavním rozdílem mezi sprchovým koutem a sprchovým boxem je fakt, že součástí sprchového boxu je zadní stěna, která u sprchového koutu schází.

Relaxace ve sprchovém koutě 

Tíhu povinností všedního dne ze sebe lehce smyjete ve sprchových koutech. Největší výhodou sprchových koutů je to, že jsou relativně nenáročné na místo. Existuje celá řada provedení sprchovacích koutů. Nejšikovnějšími jsou  čtvrtkruhové sprchové kouty 90×90, které díky svému tvaru skvěle zapadnou do malých panelákových koupelen, stejně tak jako do koupelen větších rozměrů. Představitelem praktičnosti a nenáročnosti sprchových koutů může být například KATY 90 satino Well sprchový kout.

Luxus ukrytý ve sprchovém boxu

Jak už bylo výše uvedeno, sprchové boxy mají oproti sprchovým koutům zadní stěnu. Ve srovnání se zástěnami tak disponují řadou výhod i negativ, jež spočívají především ve větší náročnosti na prostor. Sprchový box je už přeci jenom o něco mohutnější a vyžaduje tak více místa, na oplátku však nabídne luxus a potěšení z obyčejné očisty těla. Díky konstrukci boxu nebudete již muset  řešit povrch zadní stěny, tak jako ve sprchovacím koutě. Sprchovací box může obsahovat několik trysek i masážních hlav, které dělají z tohoto místa skutečnou oázu potěšení. Širokou nabídku sprchovacích koutů naleznete na internetové adrese www.levna-koupelna.cz/kategorie-123-sprchove-boxy.

Ať už zařizujete zbrusu novou koupelnu, či renovujete tu stávající, sprchový kout nebo box v ní určitě nesmí chybět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *