Studium MBA a BBA se dá absolvovat kompletně online

Lepší platové ohodnocení, nové znalosti a dovednosti, mnohem větší množnosti na pracovním trhu, lepší konkurenceschopnost ve srovnání s ostatními zájemci o zaměstnání, řada nových zajímavých kontaktů i životních příležitostí. Přesně tohle přináší studium MBA. Proč se pro něj nerozhodne více lidí? Častokrát se bojí časové náročnosti.

Studium MBA samozřejmě vezme nějaký čas. Standardně jeho dokončení zabere zhruba rok, na většině institucí je však možné si ho zkrátit či prodloužit podle toho, kolik času jste schopní studování věnovat. Je uzpůsobené pracujícím lidem, nikdo od vás nečeká, že se vzdáte své práce a dalších aktivit.

Vystudujte MBA kompletně online

Většina škol nabízí kombinované studium MBA. Něco si studujete sami doma, párkrát dojedete na osobní výuku. Oxford Business Education Institue (OBEI) na to však jde jinak. Tituly BBA a MBA u nich lze vystudovat zcela individuálně online. Nejste vázaní na žádné fyzicky probíhající hodiny výuky, v online výukovém systému si postupujete vlastním tempem. Ti šikovní, kteří mohou studiu věnovat dost času, jsou schopní studium MBA dokončit již za čtyři měsíce.

Studujte na instituci se skvělou pověstí

Studium BBA či MBA se dá absolvovat v mnohých institucích, ne všechny se však chlubí stejnou kvalitou vzdělávání. OBEI je jedna z mála, kde lze studovat kompletně online. To ovšem neznamená nižší kvalitu.

Studium probíhá zcela standardně, musíte splnit 9 různých modulů, jen si ušetříte čas na cestování, můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv, kdy máte čas. Začít je možné třeba dnes, nečekáte na začátek dalšího semestru, roku ani ničeho jiného.

OBEI je členem AECT a jiných organizací, má mezinárodní akreditace IACBS a ACBSS, více než 20 garantů věhlasných jmen a na českém trhu úspěšně vzdělává již od roku 2015. Studium u nich probíhá kompletně v češtině. Neváhejte a začněte nový rok s novým cílem získat titul MBA.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *