Rychlý a levný tisk etiket je nepostradatelnou součástí pro chod e-shopu

V posledních letech rostou e-shopy jako houby po dešti, přičemž v současné chvíli jich na území naší malé země funguje téměř padesát tisíc. Díky danému faktu si můžeme snadno objednat úplně všechny myslitelné kategorie zboží, ať už sháníme boty, nástroje do dílny, elektroniku, dětské hračky či třeba mycí prostředky. Častým kamenem úrazu u provozovatelů tohoto typu podnikání je právě tisk etiket. Jak na to?

Speciální tiskárna

Nejčastější chybou je používání klasického univerzálního zařízení, které všichni důvěrně známe z kanceláří i našich domovů. To představuje drahý, pomalý a nevýhodný způsob, který je vhodné co nejdříve nahradit profesionálnějším řešením. Chcete-li vytvářet například PPL etikety svižně a úsporně, pořiďte si jednoúčelovou tiskárnu stvořenou jen pro daný účel.

Příkladem je zařízení s názvem Zebra ZD220d, jež vám zajistí opravdu levný tisk PPL etiket. Samozřejmostí je i šikovný a intuitivní software, díky němuž bude celý proces hračkou. Současný trh nabízí rovnou několik zajímavých řešení, kdy svou popularitu si vysloužil především program Bartender.

Vyzkoušejte si vše zdarma

Zmíněný software přichází ve čtyřech odlišných verzích, tudíž si zvolíte tu nejvhodnější pro vaše specifické účely. Nejdříve však klikněte na software Bartender ke stažení zdarma a užijte si třicetidenní zkušební verzi. Následně se sami rozhodnete, zdali vám tato metoda vyhovuje.

Jestli se váš e-shop rozroste a bude odesílat stovky zásilek měsíčně, každá ušetřená koruna na jednotlivých etiketách bude představovat podstatný rozdíl. Z toho důvodu nic nepodceňte a poctivě optimalizujte všechny potřebné úkony. Jedině tak dosáhnete vážně zajímavých výsledků a udržíte se v tomto vysoce konkurenčním prostředí nad vodou.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *