Tip na dárek: Náramky z přírodních kamenů

Hledáte moderní doplněk, který nebude vypadat lacině a podpoří Váš osobitý styl? Sháníte vkusný a originální šperk, díky kterému bude Váš outfit vypadat dokonale? Už Vás nudí nepřeberné množství nabídek, ze kterých si prostě a jednoduše nemůžete vybrat? Sáhněte po originálních a jedinečných náramcích luxusní české značky DELTIMO.com !

Tyto moderní náramky jsou s péčí a láskou vyráběny ručně z různých druhů kamenů, perel a zlatých nebo stříbrných kovových komponentů.

Jak si vybrat náramek DELTIMO?

Originální náramky DELTIMO sama firma dělí do několika kategorií vždy podle toho, jaký symbol nebo tvar je uprostřed náramku jako dominanta. Na výběr jsou například náramky s leopardí hlavou, lví hlavou, lebkou, hlavou gladiátora, Buddhou, královskou korunou, fitness činkou, hlavou sparťanského bojovníka apod. Nám osobně se asi nejvíce líbily buddha náramky, ale každý má samozřejmě jiný vkus. Náramek bychom měli vždy vybírat tak, aby co nejlépe vystihoval naši osobnost a skvěle podtrhoval náš styl. Na výběr jsou dva možné typy vázání, buď je náramek navlečen na šňůrkách, které se dají na míru stáhnout či roztáhnout podle šířky ruky, nebo je náramek navlečen na kvalitní gumičce, která se časem neprotáhne do nevzhledné měkké nitě tak, jak tomu bývá u levných a nekvalitních šperků.

Symbolika náramků

Každý jednotlivý motiv, který je vždy dominantou, má svou vlastní symboliku, podle které můžeme také náramek vybírat. Například známe-li někoho, kdo je úspěšný jak v životě, tak v práci, má vždy dost energie postavit se problémům čelem a nikdy se nevzdává, skvělou volbou pro takového člověka bude krásný náramek s motivem lva, jelikož lev zosobňuje hrdého a silného krále zvířat a neutuchající touhu bojovat.

Oproti tomu například symbol Buddhy nemusí hned vyznačovat Vaše náboženství, jelikož Buddha je symbolem pro vnitřní klid, harmonii, mír a jasnou mysl.

Proto neváhejte a pořiďte si také svůj vlastní originální náramek nebo obdarujte své nejbližší, kteří takto jedinečný dárek jistě ocení.

https://www.youtube.com/watch?v=RCID0kZGp-k

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *