Moderní fitness centrum se neobejde bez rezervačního systému

Plánujete otevřít fitness centrum, nebo už dokonce nějaké provozujete a zjišťujete, že nejtěžší je veškerá organizace? Ano, pokud máte několik sálů, v nichž probíhají různé lekce, a lidé se vám hlásí telefonicky či e-mailem, není divu, že toho máte nad hlavu. Bez rezervačního systému to věčně nepůjde.

Nejen že si tím usnadníte práci, ale potěšíte také zákazníky. Možnost online rezervace je dnes brána prakticky za samozřejmost, lidé jsou zvyklí objednávat si vše přes počítač či chytrý telefon, je to pro ně pohodlné.

Rezervační systém není jen váš kalendář

Jestliže se domníváte, že rezervační systém je prostě jen rozpis, do jehož volných časových úseků se hlásí jednotliví uživatelé, jste na omylu. Typické systémy přizpůsobené fitness sektoru umí třeba zobrazovat bližší informace o různých lekcích, posílat oznámení nahlášeným klientům, když bude lekce zrušena, nebo využívat slevové kódy. Samozřejmě spolupracuje s čárovými kódy klientů, aby se dali rychle identifikovat při příchodu, a umožňuje platit za lekce online.

Technologií se bát nemusíte

Některá fitness centra se rezervačních systémů stále ještě bojí. Mají strach zejména z toho, že se nezvládnou vypořádat se všemi technologiemi a prostředním, s nímž se budou muset naučit pracovat. Tyto obavy však nejsou na místě. Například systém 4fitness se běžně předělává na míru zákazníkům – personalizují se nejen funkce, ale i grafický design, aby korespondoval s barvami konkrétní společnosti. Všem zákazníkům je navíc k dispozici neomezená podpora na e-mailu i telefonu.

Na implementaci rezervačního systému není nic složitého. Nainstaluje se, nastaví, upraví a můžete začít s užíváním. Jestli nevěříte, nechte si nasadit systém 4fitness na 14 dní zkušebně úplně zdarma. Nebo se blíže podívejte na nabídku několika cenových variant rezervačního systému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *