Ušetřete za výrobu firemních tiskovin

Každý, kdo má menší či větší firmu, ví, kolik tiskovin je potřeba nechat zhotovit. To máte vizitky, letáky, reklamy, brožury, katalogy, plakáty, bloky, samolepky, hlavičkový papír, výroční zprávy, na Vánoce přání k novému roku a kalendáře jako dárky pro partnery a věrné zákazníky.

Materiálů je tolik, že se rozhodně vyplatí najít si nějakého stálého grafika a také tiskárnu, která převede návrhy ve skutečnost. Měla by být spolehlivá a cenově přívětivá.

Přesně takové služby nabízí tiskárna České Budějovice nacházející se v centru jihočeské metropole na rohu ulic K. Weise a Pekárenské. Provozuje ji komunikační agentura a tiskárna KARMÁŠEK, která je mezi obyvateli Budějovic a okolí dobře známá. Ostatně nabízí i grafické a fotografické služby, takže vám s radostí zajistí kompletní přípravu tiskovin. Grafici navrhnou design, tiskárna ho zhotoví.

Špičkové technologie zajistí dokonalý výsledek

Pro tisk České Budějovice je používáno několik strojů. Například na zhotovení velkoformátových fotografií se využívá plotr značky Canon, dále mají čtyřbarevný ofsetový tiskový stroj Heidelberg formátu B2 a barevnou digitální tiskárnu Konica Minolta. Nechybí ani další přístroje na dokončovací zpracování – kroužkovou vazbu, ořez, skládání, kompletaci, laminaci.

Široký výběr materiálů i barev

Českobudějovickou tiskárnu se vyplatí navštívit osobně. Nejlepší je totiž vidět na vlastní oči všechny možnosti, které nabízí, a poradit se s odborníky. Například při tisku vizitek je možné vybírat až z 50 druhů papírů, takže vybrat si ten pravý opravdu nebývá jednoduché.

Možná je také volba mezi černobílým a barevným tiskem. Používají se barvy modelu CMYK a veškeré odstíny, které zná systém Pantone. Díky kvalitním technologiím jsou všechny odstíny krásně jasné.

Přímo na webových stránkách Printoo.cz jsou uvedeny cenové nabídky, takže si snadno ověříte cenu požadované služby. A pokud by na stránkách chyběla, neváhejte a kontaktujte společnost. Ráda vám připraví nabídku na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *