Tipy na sázení

Tipy na sázení

Sháníte tipy na sázení pro začátečníky? Sázení se stalo fenoménem dnešní doby. Mnoho lidí si úspěšně přivydělává sázením na sport, mnoho lidí se zas potýká s neúspěchem a o své peníze tak jednoduše přichází. Jak to vlastně se sázením je? Dá se s ním úspěšně živit? Nebo jde pouze o mediální bublinu vyvolanou sázkovými kancelářemi?

Tipy na sázení – jaká platí pravidla?

Pravidla sázení jsou velmi jednoduché, avšak málo který hráč je zvládne přijmout a řídit se jimi. První výzva pro každého, kdo shání tipy na sázení a chce být v sázení úspěšný je tyto pravidla bezpodmínečně přijmout za své. Nejdůležitější je pro hráče totiž disciplína, která odděluje kurzové fajnšmekry od gamblerů.

tipy na sázení

Tip na sázení č.1 – Money management

Nejdůležitějším faktorem, který je třeba si uvědomit, je oddělení peněz určených na sázení od osobních financí. Doporučujeme otevřít si nový bankovní účet a peníze určené na sázení převádět na něj. Budete tak mít jasnou mezeru mezi financemi určenými pro život a financemi určenými pro sázení. Dalším faktorem, který by se neměl podceňovat je evidence všech sázek. Bez toho nikdy nebudete mít přehled o tom, které sázky opravdu vyšli a vynesli kýžený zisk a které vám naopak odkrojili část financí z vašeho bankrollu. Organizace peněz určených pro sázení (tzv. bankroll management) je klíčová pro každého hráče, který se chce stát úspěšným. Pouze správná organizace financí může vést k dlouhodobému úspěchu, jelikož zjistíte kde nejvíce tratíte a kde můžete naopak zisky navýšit. Jde o skvělou zpětnou sebereflexi ohledně vaší úspěšnosti.

Další tip na sázení č.2 – Jaká je správná výše sázky?

Těžko naleznete důležitější tipy na sázení než tyto. Udržujte si odstup a přehled. Nikdy neměňte svou strategii během kratšího časového úseku, abyste měli prostor své strategie vyhodnocovat. Nikdy nesázejte víc než 5% vašeho kapitálu. I ve chvílích, kdy víte o zápase, na který byste se vší chutí vsadili vše. Jen tak se můžete pojistit proti případům, kdy takovéhle „tutovky“ nevyjdou. Ve chvíli kdy dodržujete tuto pravidlo, tak vydržíte až 20 sázek, které nevyjdou.

Poslední tip na sázení č.3 – jakou zvolit strategii?

Mě osobně se nejvíce vyplatilo kombinovat pevný limit s pohyblivým limitem. Jak již bylo jednou řečeno, je velmi důležité dodržovat vlastní nastavená pravidla a vyhnout se neustálým změnám ve stanovených strategiích. Jen tak můžete dosáhnout dlouhodobého narůstání zisku. Sázení určitě není vhodným koníčkem pro horlivé nedočkavce, tomu nepomohou ani tyto tipy na sázení. Jde o běh na dlouhou trať, kde vyhrají pouze trpěliví jedinci.

Pevný limit

Jak již bylo jednou řečeno, při této strategii je potřebné vydělit bank (váš celkový objem financí určených k sázení) dvaceti a výsledná částka je tou částkou, kterou můžete vsázet. Takto bezpečně přežijete až 20 proher.

Pohyblivý limit

Jedná se o podobnou strategii, ve které ovšem počítáme s pohyblivým limitem, který se určuje podle současného stavu banku. Sázky tedy mohou být nižší, i vyšší, než je aktuální stav banku. Pro příklad si můžeme představit situaci, kdy máme na sázení vymezených 20 000 Kč ( max. 1 000 Kč na sázku). Když vyhrajeme, budeme mít bank 22 000 Kč a díky pohyblivost sázek můžeme nyní vsadit 1 100 Kč. Máte nějaké vlastní postupy a tipy na sázení? Podělte se s námi do komentářů :).

Autor článku je správcem webu www.sportovnitipyasazky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *