Ubytování na Lipně

Stále více Čechů zůstává v období letních prázdnin v Česku. Češi jsou konzervativní, čtvrtina z nich každý rok navštíví Lipno nebo vyrazí jinam. Není jednoduché vyhovět nejnovějším trendům. Abyste se na dovolené pobavili, zažili skvělé chvíle s rodinou či přáteli, nemusíte jezdit nikam daleko.

Chcete kvalitní dovolenou? Navštivte Lipno

I v ČR se firmy z oblasti cestovního ruchu přizpůsobují aktuálním trendům. Požadavky rodin neustále rostou. Dnes nejde jen o ubytování. Je potřeba vymyslet zábavu pro děti i dospělé, která vyhovuje představám o rekreaci a příjemně strávené dovolené. Oblíbené jsou aquaparky, půjčovny koloběžek, nejrůznější speciální atrakce, jako například zorbing. Toto a vždy něco navíc nabízí také Lipno.

Můžete navštívit bobovou dráhu, bikeparky, stezku v korunách stromů. Nově otevřený rodinný park Království lesa nabízí 40 herních prvků. Nechybí ani půjčovna koloběžek a večerní zábava pro dospělé.

Pro ty, kdo milují spaní pod širákem nebo ve stanu, nabízí Lipno ubytování v kempu. K přespání je zde i hotel, ve kterém se budete cítit jako doma. Na své si přijdou také milovníci cyklistiky, pro které byla vytvořena hustá síť cyklostezek. Nudit se na Lipně nebudete ani  v případě nepříznivého počasí. Zkuste se vydat do Českého Krumlova, na hrad Rožmberk, zříceninu Dívčí Kámen. Za návštěvu stojí také řada technických památek, klášter ve Vyšším Brodě nebo zámek a ZOO v Hluboké nad Vltavou. Dovolená na Lipně uspokojí i ty nejnáročnější rodiny s dětmi i jednotlivce. Zaručujeme vám, že se zde rozhodně nebudete nudit. Abyste si dopřáli plnohodnotnou dovolenou, nemusíte cestovat do zahraničí, i u nás můžete strávit příjemné chvíle s rodinou.

Obec Lipno se rozkládá v oblasti přehradní hráze, je zde velmi zachovalá příroda. Lipno nad Vltavou je skvělým příkladem, jak lze propojit přírodu, turistiku, ale i sport a zábavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *