Jak výhodně poslat balík do zahraničí?

Potřebujete poslat balík do zahraničí a máte strach, že váš rozpočet „vykrvácí“ kvůli vysokému poštovnému? Anebo snad z příliš dlouhé doby doručení? V tom případě nepřestávejte číst. Prozradíme vám tip na skvělou službu, která umožňuje zasílání balíků z pohodlí domova, a to bez ohledu na místo, kde se momentálně nacházíte. Vysvětlení najdete v následujících řádcích.

Posílání balíků bez kompromisů

Dopravců je víc než dost, ale zdaleka ne všichni splňují přísná kvalitativní kritéria. Nebuďte zbytečně skromní a vyžadujte nízké poštovné, krátkou dodací lhůtu a možnost odeslání z libovolného místa. Neznáte-li žádnou společnost, která by takovou službu nabízela, vyzkoušejte BalikServis.cz.

Poslat balík do zahraničí přes Balík Servis je snadné, rychlé a levné. Služba umožňuje rozesílání zásilek v rámci celé Evropy, a to včetně Turecka. Ať už vám jde o jednorázovku nebo větší množství balíků, ceny vás příjemně překvapí. Služba je ideální volbou pro každého, kdo zasílá balíky pravidelně, ale nedosáhne na speciální podmínky přepravců.

Woman receiving a package

Jak na to?

Stačí, když ve formuláři na webu definujete odkud a kam balík poputuje, vyplníte rozměry a další parametry zásilky. Poté uhradíte platbu platební kartou online a nemusíte se o nic víc starat. Kurýr balík vyzvedne na určeném místě – třeba na vaší prodejně nebo kdekoliv jinde. Dobrá zpráva je, že se můžete nacházet třeba na druhém konci světa.

Poslat můžete i velký balík

A jak poslat velký balík? Balík Servis počítá i se zákazníky, kteří posílají větší zásilky. Přeprava nadměrných zásilek zahrnuje zboží na paletách do 700 kg a kusových zásilek do velikosti 2x2x3 m.

Shrnuto a podtrženo – Balík Servis umožňuje naprosto bezproblémové poslání balíku mezi dvěma libovolnými adresami v Evropě. To vše bez nutnosti čekání na poště, a navíc za velmi nízkou cenu. Další informace najdete na www.balikservis.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *