Zajímavé tipy na vánoční dárky !

Vánoce se kvapem blíží a je čas přemýšlet nad tím, co komu koupíme pod stromeček. Nakupovat a vybrat dárky pro jednotlivé členy rodiny není často jednoduchou záležitostí. Mnozí z nás při samotném shánění dárku vydají mnoho energie a ztratí spoustu času, než najdou ten pravý. Nabízíme několik tipů, kterými uděláte obdarované osobě radost.

Tipy na vánoční dárky

Dárky pro muže

Nejtěžší je asi vybírat vánoční dárky pro muže, je potřeba si nejprve ujasnit, zda chcete dárek pro manžela, dědečka či blízkého kamaráda. Vánoční dárek můžete vybírat podle jeho zálib, přání i povahy. Chcete-li netradiční dárek, nabízíme vám několik tipů:

  • Automatický otvírák na láhev – nepostradatelný a vtipný pomocník pro každého milovníka piva.
  • Budík objektiv – má váš přítel rád fotografování? Pak mu pořiďte budík ve tvaru objektivu fotoaparátu.
  • Alkoholová ruleta – dárek, kterým potěšíte své přátele. Neměla by chybět na žádné vaši party či oslavě narozenin.

Dárky pro ženy

Přemýšlíte, jaké vybrat vánoční dárky pro ženy ve vašem okolí? Také vás trápí otázka, co koupit, aby se to dotyčné líbilo, aby ji to potěšilo? Netušíte, zda se trefíte do vkusu či přání své ženy, maminky, sestry či přítelkyně? Inspirovat se můžete nabídkou erotických dárků, kosmetických sad pro babičky nebo vtipnými dárky, které se hodí pro kamarádky.

Z nabídky dárků pro ženy:

3D puzzle váza dynastie Ming – která žena ráda neskládá puzzle? Ideální dárek k procvičení mozkových závitů, navíc jde o krásnou dekoraci. Do vázy lze vložit plastovou nádobku pro nalití vody a umístění květiny.

Cesta manželstvím – dárek pro vaši ženu i pro vás. Hra s variantami pro pár a pro celou rodinu. Pobavte se s rodinou a darujte skvělý dárek.

Čokoláda babičce – věnujte originální čokoládu s originálním přáním. Oslaďte babičce život chutnou mléčnou čokoládou.

Vybrat ty pravé vánoční dárky není rozhodně lehký úkol. I jedním správně zvoleným dárkem můžete říci dané osobě, jak ji máte rádi a vážíte si ji. Skvělým řešením je vybírat dárky v internetových obchodech, které vám s výběrem pomohou. Stačí zadat pro koho hledáte dárek a eshop vám ukáže několik tipů.

Snadný výběr dárků je důležitým úkolem. Přenechala ho manželka na vás? Nebojte se vybírat zajímavé a neotřelé dárky. Nechte se navnadit dárky z čokolády, ale i vtipnými a netradičními, jako jsou toaletní papír s potiskem daňového přiznání, čokoládová kamasútra, alkoholické Člověče nezlob se, antistresové prso nebo třeba baseballová chňapka. Mezi vtipné dárky patří fotbalová rohožka do koupelny, mini fotbal na wc a nebo praktický hledač klíčů. Zkuste letos vybrat jiné vánoční dárky, než jsou šesté bačkory a balík propisek. Uvidíte, že sklidíte úspěch se všemi dárky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *