eFrank.cz Investovaní je pro něj brnkačka

0
1017

Investice nejsou jednoduchá záležitost pro nikoho. Zejména pokud jste ten typ člověka, který o investicích zrovna moc neví. Pokud se poohlížíte po nějakém investičním poradci, kterému svěříte nejen své peníze, ale také svou důvěru, zabrouzdejte na investiční poradenství eFrank.  Představení  Frank je moderní digitální investiční poradenství.

Díky němu budete během chvíle vědět, které investice se vyplatí a do čeho přesně investovat tak, abyste neprodělávali. Prvním důležitým krokem je registrace, během které předáte zadání tomuto digitálnímu investičnímu poradci a ten Vám zdarma poradí, do které investice investovat. Samozřejmě každý krok prokonzultuje s Vámi tak, abyste peníze měli nejen v bezpečí, ale abyste přesně věděli, co se s nimi děje. Frank Vám narozdíl od jiných investičních poradenství nikdy nevnucuje svoje produkty, ale vyhledá Vám ty nejlepší na trhu. Za to vděčí svému týmu, který je profesionální a skvěle se stará o své klienty.

Pomůže jim a poradí ohledně čehokoli, a investorům tím ušetří čas, i starosti.   Frankův online kurz. Mimo veškeré výhody, které Frank nabízí je také velmi důležitý kurz o investování zdarma. Má pouze tři díly, ale jakmile se na ně podíváte, budete vědět mnohem více nejen o tom, jak peníze fungují, co vše se s nimi může stát, jak se chovat, abyste o své peníze nepřišli, ale také to, jaká jsou pravidla a zásady investice, které musí znát každý investor.

Každý jednotlivý díl se zaměřuje na určité téma. Nebojte se, a zkuste investice s Frankem. Stačí splnit pár kroků jako je vyplnění investiční mapy a určení rizikového profilu, a Frank vaše zadání vyhodnotí. Okamžitě budete zdarma znát seznam vhodných investic přímo pro Vás.

Podívejte se na krátké video s Frankem.

4.3/5 - (6 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno