Balení a kompletace zboží

Potřebujete zabalit větší množství zboží pro své zákazníky? Chcete si dopředu nabalit do smršťovací folie některé produkty nebo potřebujete opatřit své výrobky etiketami? Nemusíte to dělat ručně po nocích, stačí se obrátit na společnost, poskytující služby balení a kompletace zboží.

Balení výrobků přenechte odborníkům

Už se nebudete trápit s balením výrobků, brožur a kompletováním všemožných zásilek. Firma Probal Kladno vám poskytne komplexní služby, které zahrnují dopravu zboží od vás do manipulačního skladu firmy a zpět, obalové materiály a etikety, také kompletace a sestavování stojanů s brožurami, dárkovými balíčky, taštičkami, apod. Má vlastní manipulační a skladovací prostory o velikosti více než 5000 m2. O veškeré vaše zboží je postaráno, je uchováváno v čistých a suchých prostorách.

Samotné balení výrobků je pro někoho spíše trápení, naštěstí existují spolehlivé firmy, které vám v rámci jednorázové nebo dlouhodobé spolupráce pomohou. V nabídce naleznete služby jako skinování, zatavování, zavařování do folie, kompletace prodejních stojanů a mnoho dalších. Požádejte si o cenovou nabídku balících služeb pro vaši firmu či eshop.

Výhodou je snadná dostupnost, nízké ceny, kvalitní provedení prací dle požadavku zákazníka. Jednou ze služeb je také zpracování návrhu realizace výrobku, kdy firma využívá vlastní zatavovací techniky. Nechte si připravit výhodné vánoční nebo akční balíčky pro své zákazníky, exkluzivní dárkové balení, apod. Přenecháním balení a etiketování výrobků firmě ušetříte svůj čas i peníze. Zboží bude zabaleno dle dohodnutého termínu, máte tak jistotu, že se ke spotřebiteli dostane včas. Probal Kladno garantuje vstřícné jednání a spolehlivost, spolupráci na vysoké úrovni a zkušené pracovníky, kteří se o vaše zásilky postarají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *