Ubytování ve Vnorovicích

0
699
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Toužíte po klidné dovolené bez stresu a starostí? Řešení je ubytování Dačice. Ubytovat se můžete v malebné krajině v příjemném penzionu. K dispozici vám jsou budova Mlýn a také dva apartmány nebo retro chata splňující všechny požadavky na bezchybnou dovolenou v kruhu rodiny nebo kamarádů.

Příjemné ubytování v jižních Čechách

Hledáte-li ubytování v jižních Čechách, pak jsou dobrou volbou Vnorovice. Ubytujte se v apartmánech, které jsou plně vybavené, nechybí ani parkoviště pro váš vůz a pro někoho nezbytné wi-fi připojení, snadno dostupné v budově i mimo ní. K dispozici jsou vyhřívaný bazén a příjemná hospůdka s chutným jídlem v případě, že nechcete trávit volno či prodloužený víkend vařením. Prostory ubytovny jsou přísně nekuřácké a přízemí je bezbariérové.

Budova mlýna se nachází v údolí splavu řeky Dyje, obklopená loukou a lesy. Trávit příjemné chvíle tady může až 16 osob. Budete nadšeni z nádherné přírody tzv. České Kanady. Díky klidu si nádherně odpočinete, můžete si naplánovat výlety do blízkého okolí. Je zde turistická i cyklo stezka. Nedaleko mlýna je také sportoviště, kde najdete zábavu pro děti, pro které je připraveno dětské hřiště. Ubytování Dačice a okolí s příjemnou obsluhou a perfektním vyžitím vás okouzlí natolik, že se sem budete rádi vracet. Ubytování je vhodné pro velkou rodinu nebo partu přátel. Vesnička Vnorovice se nachází jihovýchodně od Dačic. V dosahu máte mnoho oblíbených turistických cílů, jako jsou Vranovská přehrada, Jindřichův Hradec, Třeboň.

V soukromé chatě či apartmánech lze uspořádat také firemní akce či team building. Můžete pro své zaměstnance a spolupracovníky uspořádat grilovačku, nejrůznější sportovní aktivity, jako jsou turnaj v nohejbalu, ping pongu, apod. Chcete-li malou rodinnou oslavu, pak je ubytování ve Vnorovicích ideální volbou. Nudit se zde rozhodně nebudete.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno