Hotel Buly v Písku

Město Písek je nádherné historické místo založené r. 1252 Přemyslem Otakarem II. Je skvělým místem na dovolenou či na návštěvu o prodlouženém víkendu, kdy můžete shlédnout celou řadu památek jako je kostel Narození Panny Marie a jeho gotická věž  nebo využít celou řadu sportovních aktivit. Nezapomeňte se vypravit na nejstarší kamenný most v Čechách. K ubytování využijte hotel Písek umístěný nedaleko Kamenného mostu a historického centra.

Hotel v Písku pro sportovce i rodiny s dětmi

Město Písek nabízí mnoho důvodů, proč jej navštívit. Najdete zde mnoho skvělých kaváren, restaurací, zasportovat si můžete na stadionu, lze si zahrát golf, zaplavat si, navštívit fotbalový stadion apod. Hotel v Písku je umístěn do centra města, je tak ideální pro uspořádání sportovního soustředění, firemního školení nebo jen ke klidné rodinné dovolené. V okolí najdete řadu dalších turistických cílů jako je Sudoměř, Putim nebo obec Mirovice, hrad Zvíkov, a další zajímavá místa.

Levné ubytování Písek je řešeno 1 až  4 lůžkovými pokoji, které mají vlastní sprchu, WC, televizor. V budově nechybí ani wi-fi připojení, což využijete zejména při firemních akcích. Stravování si můžete zajistit v nedalekých restauracích dle svých potřeb. V hotelu můžete mít také svého čtyřnohého mazlíčka, můžete si tak zajistit skutečně rodinnou dovolenou. V okolí jsou nejrůznější cyklostezky. Svou dovolenou můžete strávit aktivně. Chcete-li se osvěžit, je zde v blízkosti plavecký stadion a letní koupaliště. Hotel nabízí ubytování v příjemném prostředí, s milým personálem, který vám rád vyjde vstříc s vašimi požadavky a v případě potřeby vám zajistí také doprovodný program pro vaši akci v některé z restaurací, ve sportovním centru nebo třeba na bowlingu. Zarezervujte si včas levné ubytování v píseckém hotelu a poznejte krásy tohoto města s rodinou či přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *