Ušetřete na nákupu tonerů do tiskáren

Abychom mohli každoročně na letní či zimní dovolenou, dopřát si tu a tam večeři v restauraci, ale také zaplatit dětem tábor, rovnátka, nebo třeba nechat opravit auto v servisu, je dobré šetřit, na čem se dá. To ale neznamená, že bysme měli jíst nekvalitní suroviny, chodit ve starém oblečení, netopit nebo nechodit do oblíbené posilovny relaxovat. Znamená to nakupovat vše, co potřebujeme kvalitně, ale levně v akcích, nebo výprodejních. Dalším řešením je nakupování tam, kde na vás nechtějí zbytečně vydělat, kupovat kvalitní, ale ne značkové zboží, u kterého platíte právě za značku.

Šetříme při tisku

Ušetřit nemálo peněz se dá i při nakupování náplní do tiskáren. Kupříkladu prodejce naplne-do-tlaciarni.sk přináší tonery, náplně do všech u nás běžně používaných tiskáren za pár korun. Jsou kvalitní, a i přesto levné. Můžete u nich najít tonery, cartridge a náplně HP, Canon, Dell, Ricoh, Konica Minolta, Epson, IBM, Panasonic, Philips, Xerox, Toshiba a jiné. Jestliže každý měsíc tisknete spousty dokumentů, můžete takto ušetřit i několik tisíc korun.

Úsporu přinese i nákup nad 80 euro včetně DPH, kdy nebudete platit dopravu. K nákupu v hodnotě nad 20 euro získáte dárek zdarma. Tento prodejce podporuje i cashback, který vám může přinést za určitých podmínek až 50 euro zpět.

Využívejte alternativy

U mnohého zboží můžeme používat naprosto vyhovující alternativy, které nám splní svůj úkol úplně stejně, jako drahý originál. Kupříkladu tuha do drahých per od stejné značky vyjde mnohem dráže, než jaká je cena „obyčejné“ tuhy neboli náplně. Přitom účel splní naprosto shodně.

To stejné platí i u tonerů. Na zmiňovaných webových stránkách najdete i kompatibilní tonery Samsung, a najít je, stejně jako jakékoli jiné je naprosto snadné. Stačí do vyhledávače, který najdete na hlavní stránce prodejny naplne-do-tlaciarni.sk zadat značku vaší tiskárny, anebo číslo toneru, který potřebujete. Záhy se vám objeví zboží, které bude pro vaši tiskárnu vyhovující. Pokud by se náhodou stalo, že toner nenajdete, stačí kontaktovat prodejnu a ta vám poradí, jakou alternativu zvolit, aby tiskárna fungovala, jak má a s vytištěnými dokumenty jste byli spokojeni.

Začněte nakupovat levné tonery, náplně a cartridge a neutrácejte za ně víc, než je nutné. Zmiňovaný prodejce vám ukáže, že i levné může být kvalitní.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *