Hurá na sportovní dovolenou. Pořiďte si vhodné autodoplňky

Pokud plánujete aktivní dovolenou na kolech, neobejdete se bez vhodného nosiče kol, za pomocí něhož přepravíte svá kola klidně i na druhý konec republiky, ba dokonce i do zahraničí. Stejně tak pravděpodobně řešíte také otázku, kam uschovat všechny nezbytnosti v případě menšího kufru. V následujících řádcích vám představíme autodoplňky, které rozhodně v takové situaci využijete.

Jak vybrat nosič kol?

V první řadě se zaměříme na nosiče kol, jichž existuje hned několik druhů. Prvně byste si měli položit několik základních otázek. Kolik takových kol chcete převážet? O jaký druh nosiče by se mělo jednat? Současný trh totiž nabízí různé varianty, přičemž jedna se instaluje na střechu, druhá na tažné zařízení a třetí na páté dveře.

Při výběru je však nezbytné zohlednit, jaký automobil máte, protože je důležité, aby byl vždy konkrétní model kompatibilní s vaším vozidlem. Snad nejčastěji se používá střešní nosič kol, protože se zároveň jedná o nejlevnější řešení. Pohodlnější však je nosič kol na tažné zařízení, ovšem namontovat se dá pouze na pevné tažné zařízení.

Jak vybrat střešní box?

Jestliže nemáte dostatečně velký kufr, můžete nějaké věci naskládat do střešního boxu. Jedná se o elegantní způsob, jak rozšířit úložný prostor automobilu. Střešní boxy jsou nabízeny také v mnoha alternativách a velikostech. Pokud plánujete někde zastavovat a ponechávat si věci ve střešním boxu, dbejte na to, aby disponoval zámkem kvůli bezpečnosti.

Podívejte se i na další autodoplňky, jež oceníte na dovolené automobilem. Jedním z e-shopů, který se na autodoplňky zaměřuje, je filsonstore.cz, kde je u některých položek doprava zdarma. Dokonce k některému sortimentu dostanete zdarma dárek. Jestliže se vám nebudou zakoupené produkty zamlouvat, máte možnost je vrátit se stoprocentní garancí vrácení peněz do 14 dnů bez udání důvodů.

Rate this post
Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *