Ušetřete za novou sedací soupravu – nechte si přečalounit tu starou

Máte doma sedací soupravu, kterou máte velmi rádi, je s vámi od počátku, co jste se nastěhovali do nového domku, ale už není zbytí, a vy víte, že jí zbývá pár týdnů „života“ s vámi? Ať už je to z důvodu, že je prosezená, nebo je její potahová látka prošoupaná, flekatá nebo jinak zničená, je tady řešení. Jestliže je konstrukce v pořádku, vše ostatní je možné nahradit. Stačí najít si šikovného čalouníka a domluvit se s ním, co vše bude k renovaci potřebovat.

Vše pro čalounění na jednom místě

Jakmile se domluvíte s čalouníkem, co vše bude potřebovat a v jakých rozměrech, můžete se vydat na webové stránky calounickymaterial.cz, kde najdete mnohé potahové látky na čalounění. Nechybí jednobarevné a elegantní typy, honosně působící květinové potahové látky zvané gobelin, které si možná pamatujete ze zámků, a někteří z nás jí mají potaženo čalounění židlí nebo třeba gauče s lenoškou.

Je skvělé, že si dnes můžete vybrat potahové látky, které naprosto vyhoví nejen vašemu vkusu, co se vzhledu týče, ale i stylu, v němž máte zařízen domov, látky pro outdoor neboli venkovní či příjemné a hezké koženky.

Molitan pro znovu nabití tvaru sedací soupravy

Stejně tak si můžete koupit molitan na míru v různých gramážích a tvrdostech.  Je důležité zvolit správnou pěnu dle toho, na které místo sedací soupravy bude použita. Tedy zda půjde o čalounění středně zatěžovaných míst, jako jsou opěrky, sedáky, matrace, nebo třeba méně zatěžovaná místa, jako jsou opěrky ať už hlavové nebo loketní a podobně.

Podívejte se na širokou nabídku čalounického materiálu na webových stránkách calounickymaterial.cz a vyberte si komponenty k tomu, aby váš milovaný gauč nebo sedací souprava dostali „nový kabát“ a měli zase svůj téměř povodní nebo zcela nový a jiný dokonalý vzhled.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *