Už znáte moderní a efektivní LED žárovky?

0
866

Osvětlení je záležitost, kterou musíme řešit všichni. Nezáleží na tom, zda vlastníme byt, dům, kancelář nebo průmyslový objekt. Světlo je zkrátka součástí našeho života a jen těžko bychom se bez něj obešli. LED žárovky patří mezi nejúspornější způsob, jak si dopřát tolik světla, kolik je zapotřebí.

Obsah článku

Úspora energie

Věřte, že LED žárovkou ušetříte spoustu peněz za spotřebovanou energii. Ta je přibližně o 85 % nižší než u konkurenčních možností svícení. Použití tohoto typu osvětlení výrazně sníží roční účty za elektřinu v domácnostech i nebytových prostorech.

Obdivuhodná životnost

Zhruba 50 tisíc hodin provozu, to je životnost, která pro LED žárovky není vůbec žádný problém. Neumíte si to představit? Chápeme. Je to opravdu nepředstavitelné číslo, ale ve zkratce lze říct, že LED žárovky vydrží svítit v řádů roků. Navíc jsou velmi odolné proti mechanickému poškození, a proto je můžete zhášet a zase rozsvěcet stále dokola, nikdy vám totiž neprasknou.

Minimální ekologický dopad

Jste ekolog tělem i duší a stav naší planety vám dlouhodobě leží na srdci? Pak pro ni nemůžete udělat nic lepšího než svítit LED žárovkami. Neobsahují žádné toxické látky, které by mohly mít negativní dopad na životní prostředí. Jejich recyklace rovněž nevyžaduje žádné speciální technologie.

Svítí okamžitě a naplno

Obtěžují vás klasické úsporné zářivky tím, že jim trvá dlouho dostat se na plný výkon? LED žárovky svítí okamžitě. Neobsahují žádná vodivá vlákna, takže nepotřebují čas k tomu, aby se potřebně nažhavily.

Způsob využití

V domácnostech nejlépe využijete LED žárovky standardních rozměrů. Pro designové oživení se dobře hodí oblíbené LED pásky, kterými můžete ohraničit například kuchyňské desky, skříně nebo postele. Do průmyslových objektů doporučujeme LED-reflektory s velkým vyzařovacím úhlem a světelným tokem.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno