Valet parking na Ruzyni za pár kaček

Letecká doprava patří mezi nejpohodlnější a tudíž i nejvyhledávanější způsoby přepravy z bodu A do bodu B. Není tedy divu, že na letiště míří stále více lidí a tím se otevírá i palčivá otázka, jak se k terminálu dostat a kde zaparkovat. Ruku na srdce, dojezd na letiště Ruzyně pomocí MHD není žádná hitparáda, proto se sem dopravuje většina lidí vlastním autem.

Parkování na letišti v Ruzyni ale bývá pořádný oříšek. Desítky minut marného hledání volného místa a následně další dlouhé minuty pěší chůze k odbavení dokážou hned na začátku pěkně pokazit dojem z letu. Se službou Smileparking tomu ale tak být nemusí.

Dojeďte až k terminálu

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který vám dovolí dojet svým vozem přímo až k terminálu, aby jej následně odborný personál přeparkoval na odstavné hlídané parkoviště v bezpečí. K dispozici jsou venkovní plochy i kryté garáže. Dalším benefitem jsou úklidové a čistící služby pro vaše auto. Po vašem odletu lze auto ručně vyčistit a umýt. Služby si můžete přiobjednat v průběhu rezervace či při příjezdu na letiště.

Cena parkování na letišti Václava Havla začíná od 500 korun za den. Ceny na konkrétní datum se mohou lišit podle aktuální vytíženosti parkoviště (směrem nahoru i dolů). Platná je vždy cena zobrazená v průběhu rezervace parkování. Orientačně lze ale říci, že za týden odstaveného vozidla zaplatíte pouhých 890 korun.

Parkování i čištění 2in1

Připlatit si můžete i za službu navíc, čištění interiéru vozidla je kalkulována na 600 korun, tepování sedaček 900 korun, mytí zvenku 300 korun a Valet parking, tedy odvoz a přistavení vozidla na letiště je zdarma. Cenu komplexní služby si můžete vypočítat přímo na rezervačním formuláři a v klidu vašeho domova můžete provést rezervaci. Zaplatit můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

Smileparking splňuje vysoké nároky důsledného zabezpečení pro vaše vozidla. 15 HD kamer bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu. Vaše auto je se Smileparking v naprostém bezpečí.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *